Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Płatność kary za rozwiązanie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Płatność kary za rozwiązanie umowy

Generalnie autorka tematu opisała dwa działania. Pierwsze - przeniesienie numeru... Drugie, rozwiązanie umowy. Więc nie wiadomo co tak na prawdę robi. Co prawda dopowiedziała, że umowę miała do czerwca... i że różnica w kosztach to około 16 zł miesięcznie. Więc wydaje się, że mogła skorzystać z klasycznego przeniesienia. Nawet jeśli zrobiła to "rozwiązanie umowy", to i tak ta opłata za wcześniejsze rozwiązanie umowy nie będzie duża.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Płatność kary za rozwiązanie umowy


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArtur  niewielu sprawdza dokładnie wysokość kary, aplikacja czy portal, czasem też to żle pokaże, trzeba czasem dopytać, lub wyliczyć samemu wysokość kary 😉


@Anonim , a co zrobisz draniowi, jak na sztywno i po terminie końca umowy wyświetlą Ci karę? Ja to wczoraj zauważyłem i nie ma możliwości zmiany daty. Na razie nie wchodzę, bo grzebią i jest stosowny komunikat, ale po niedzieli podpytam. 

@ketrasaArtur , losowo, to mnie chyba potraktowano. Mam dwa konta i nic się nie zmienia praktycznie w liczbach 1 i 2, a numer z Flexa nadal mam ujęty w jednej zgodzie, czy jej braku. To Ci los!😀

Anonim

Nie dotyczy

Płatność kary za rozwiązanie umowy

Szanowni państwo 🙂 nie muszę mieć konta aby widzieć co się dzieje z moim wątkiem, a po drugie ja zapytałam tylko w jaki sposób uiszczę opłatę, doskonale wiem ile ona wyniesie i będzie znacznie niższa niż płatność abonamentu do czerwca.

Anonim

Nie dotyczy

Płatność kary za rozwiązanie umowy

Dokładnie tak zrobiłam, przeniosłam numer. Opłata za "zerwanie umowy" będzie niższa niż płatność abonamentu do czerwca. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Płatność kary za rozwiązanie umowy

@Anonim  rozważania kolegów nie dotyczyły możliwości logowania się na Nasz Orange, tylko dostępu do konta Mój Orange, które w zakresie dostępu do faktury jest najlepszym kanałem. Jeżeli miałaś ustawione przesyłanie faktur na swój e-mail to nie powinno być problemu z otrzymaniem tej ostatniej faktury, zawierającej także (a może tylko) opłatę związaną z rozliczeniem "ulgi" którą miałaś w umowie. Czyli potocznie zwanej "karą za wcześniejsze rozwiązanie umowy".