Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Płatność kary za rozwiązanie umowy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Płatność kary za rozwiązanie umowy

Jestem w trakcie przenoszenia numeru z Orange do innego operatora, ale będę musiała zapłacić karę za przedterminowe rozwiązanie umowy. Gdzie będę mogła to zrobić ? Dostanę dodatkową fakturę od Orange ?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Płatność kary za rozwiązanie umowy

Zostanie wystawiona Faktura. Powinna być na maila, a na pewno będzie dostępna w Mój Orange.

 

Wystarczy zaglądać. Dlaczego rozwiązujesz umowę i jaką dokładnie? Jeśli można wiedzieć.

 

Rozwiązanie umowy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Płatność kary za rozwiązanie umowy

Zostanie wystawiona Faktura. Powinna być na maila, a na pewno będzie dostępna w Mój Orange.

 

Wystarczy zaglądać. Dlaczego rozwiązujesz umowę i jaką dokładnie? Jeśli można wiedzieć.

 

Rozwiązanie umowy

Anonim

Nie dotyczy

Płatność kary za rozwiązanie umowy

Umowa wygasa w czerwcu, a rozwiązuję już teraz. Było to bodajże Orange Smart. Jeżeli mam do wyboru płacić 16 zł mniej lub więcej- zawsze wybiorę mniej 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Płatność kary za rozwiązanie umowy

@Anonim za rozwiązanie umowy przed czasem, zostanie wystawiona faktura i dostarczona w takiej formie, jak otrzymywana była do tej pory. Jeśli otrzymywałś w formie papierowej, to dostaniesz w takiej formie. Jeśli na e-maila, to faktura za rozwiązanie przyjdzie na e-mail. Na pewno będzie faktura za rozwiązanie umowy dostępna na koncie Mój Orange, jak sugeruje @Ron, ale po zerwaniu umowy dostęp do konta Mój Orange może być zablokowany. Jak numer zostanie przeniesiony, to konto Mój Orange może zostać usunięte. Dobrze będzie, aby o wystawionej fakturze dowiadywać się na infolinii.

Przykład z życia wzięty:

Mój brat był w podobnej sytuacji, ale umowę zerwał miesiąc przed końcem umowy, a faktury otrzymywał w firmie papierowej. Często sprawdzał na koncie Mój Orange, czy zaległości nie ma i wszystkie faktury są opłacone. Po przeniesieniu numeru, konto Mój Orange zostało usunięte, natomiast faktura w wersji papierowej przyszła tylko za abonament, nie przyszła faktura za przedterminowe rozwiązanie umowy. Uważał więc, że wszystko zostało opłacone. Zdziwienie po kilku miesiącach, dostał wezwanie komornicze, za brak uregulowanej należności w Orange. Dla tego warto sprawdzać na infolinii, czy wszystko zostało opłacone.

Anonim

Nie dotyczy

Płatność kary za rozwiązanie umowy

@ketrasaArtur  użytkownik Orange już poczynił drastyczne kroki i zwinął się też z NO 🤣

Pewnie kara nie jest taka mała, jak na początku uważał 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Płatność kary za rozwiązanie umowy

@Anonim na pewno kara za zerwanie umowy na tyle czasu przed końcem jest jeszcze spora.  Czasami lepiej poczekać. Osobiście najpierw bym sprawdził wysokość kary i dopiero podejmował decyzje o pozostaniu lub zakończeniu umowy przed czasem.

Anonim

Nie dotyczy

Płatność kary za rozwiązanie umowy

@ketrasaArtur  niewielu sprawdza dokładnie wysokość kary, aplikacja czy portal, czasem też to żle pokaże, trzeba czasem dopytać, lub wyliczyć samemu wysokość kary 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Płatność kary za rozwiązanie umowy

Koleżanka założyła temat, uzyskała wyjaśnienie i usunęła konto, szkoda gdyż nawet jeśli weszła na forum dla tego jednego wątku mogła zaczekać do rozwiązania umowy i w razie jakiś wątpliwości "zasięgnąć jeszcze języka", bynajmniej ja bym tak zrobił.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Płatność kary za rozwiązanie umowy

Ostatnio rozwiązywałem umowy i konto Mój Orange pozostało dostępne. Mam dostęp do spłaconych rat i do wszystkiego dzięki tzw numerowi klienta. Konto Mój Orange jest niezależne. 🙂🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Płatność kary za rozwiązanie umowy

@Ron wygląda więc, że to losowa sytuacja z Mój Orange. Jednym usuwają, innym zostawiają.