Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Zgadzam się trzeba coś z tym zrobić ..

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

OSZUSTWO jakich malo. Mam porysowany telefon samsung 8+ ale nie naprawia mi za darmo, poniewas porysowanie to uszkodzenie estetyczne, wiec lepiej jak by mi pekla szybka. Odradzam! Powiedziano mi ze jak zgloszenie zloze to zostane obciazony przesylka, ekspertyza i naprawa!

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Moi drodzy - temat został poddany ponownej moderacji.

 

Chciałbym przypomnieć nieśmiało i tak też (trochę) zaapelować do wszystkich, którzy zetknęli się z omawianą tu problematyką lub zetkną w przyszłości:

  • proszę, przeczytajcie trzy wpisy (1, 2, 3), które pojawiły się na początku tego tematu;
  • zwróćcie uwagę na to, z jakiej dokładnie oferty ubezpieczeniowej korzystacie i jakie są różnice (a są!) między nimi (co jest przedmiotem ubezpieczenia Szczęśliwy mężczyzna);
  • sprawdźcie kwotę do jakiej urządzenie lub jego poszczególne komponenty są ubezpieczone, a następnie porównajcie ją z przybliżoną ceną wymiany (np. wyświetlacza w Waszym modelu telefonu). @Rafał coś może na ten temat powiedzieć na przykładzie Samsunga S8+ Emotikon: Bardzo szczęśliwy.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

No tak ... koledzy z pracy... wypomną porażki 2017 @Wiktor :). A tak całkiem już serio, to rzeczywiście stałem się fanem ubezpieczeń ekranu i raczej nie kupowania sprzętów w preorderze. Wymiana szyby przedniej w S8+ w lipcu tego roku, wynosiła 1620 zł, przy czym w ramach dobrej współpracy otrzymałem zniżkę na wymianę na kwotę: 1480 zł. Nie skorzystałem z tej propozycji, niestety rozbiłem  bardzo prowizoryczny sposób: wychodząc z pracy, na bramkach. Jak się trafi czułym punktem to i siła nie musi być duża, by szkło poszło. Wiem już, że pomimo, że na urządzenie się uważa, to takie rzeczy się zdarzają. To tak ku przestrodze, ubezpieczenie czasem lepiej mieć, bądź minimum, jakiś cover do telefonu. 

Anonim

Nie dotyczy

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

@Rafał, a czy nie lepiej założyć ochronną szybkę? Pełno ich widziałem na różne modele w salonie. Moja kosztowała raptem 49 zł i samo założenie jest łatweEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

O widzisz @Anonim, tu może wypowiedzieć się @Wiktor, czemu jednak lepiej mieć ochronę wyświetlacza niż szybkę taką ochronną. 

Anonim

Nie dotyczy

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

@Rafał, jak wywołasz @Wiktora do tablicy, to sam będę wbijał do głowy, że skoro tylu ludzi ma problemy, to rachunek ekonomiczny powinien przeważyć na koszt szybki i zwycięży. Przynajmniej część niepotrzebnych żalów zostanie "zdjęta" z forumEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Cóż tu pisać... Miałem tylko szybkę ochronną.

Niedzielne popołudnie. Spacer. Rękawiczki. Wyciągam z kieszeni swoją słuchawkę - Huawei P9... Grawitacja. Uderzenie w kostkę brukową o kant aparatu. Pajączek (pod szybką ochronną :P).

Autoryzowany serwis Huawei. Wymiana za 550 zł. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Do tego aparatu już nie wykupię ubezpieczenia, ale do następnego - a i owszem!

 

Nie chciałbym, żebyśmy zboczyli w tym temacie z głównego wątku, więc na koniec dodam coś jeszcze od siebie: przemyślmy dobrze zakup takiego ubezpieczenia, przeczytajmy - co dokładnie ono obejmuje, zorientujmy się, jaka jest maks. kwota zwrotu; jednym słowem - poświęćmy na to trochę czasu :).

Anonim

Nie dotyczy

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

@Wiktor, do szybki, etui w prezencie na gwiazdkęEmotikon: Język A tak poważnie, czytać uważnie warunki umowy, jak wskazałeśEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 48
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Warunki umowy są tak napisane, że nie wynika z nich jasno kiedy gwarancja zostanie uznana, Nadal jestem zdania, że Digital Care to naciągacze. W momencie zawierania umowy usłyszałem, że takie przypadki jak mój nie stanowią problemu. A po zdarzeniu - okazało się, że ubezpieczenie to wielka lipa. ODRADZAM!

 

To nie są żale. To jest informacja i ostrzeżenie. Malowanie farbą nic tu nie zmieni. Nadal pozostaje to, co jest pod spodem.