Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

OrangeLove

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

OrangeLove

Witam mam pytanie w jaki sposób mogę zmienić nr tel komórkowego w Orange Love? Pytam ponieważ mam kilka numerów w abonamencie i chciałbym zrezygnować z jednego własnie tego który jest podłączony pod OrangeLove

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

OrangeLove

Warunek że kończy Ci się umowa.
Jest mozliwość zmigrowania z Love 4U do 3P czyli Internet+TV+Voip, jeśli masz Love 2U to migracja do 1P czyli internetu. Numer który był w Love powinien automatycznie się wyłączyć (jeśli nie to składasz reklamację na odłączenie) Przyjmujesz do wiadomości, że tracisz rabat za łączenie usług na jednym z pozostałych numerów 20 zł (o ile to plany komórkowe lub mobilne), Po takiej migracji podpisujesz ponownie umowę na Love z jednym z pozostałych numerów. Rabta za łączenie usług 20 zł powraca. (Uwaga istnieje prawdopodobieństwo , że ponowną umowę na Love można będzie zawrzeć po 3 miesiącach).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

OrangeLove

@andrzejk-74   Nie da się w trakcie trwania umowy podmienić numeru w pakiecie love bo posiadasz zniżki to raczej było by kosztowne nawet z numerem po za love na abonament można zrezygnować miesiąc przed ukończeniem umowy  . jedynie gdy kończy się umowa można taki manewr zrobić .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

OrangeLove

Warunek że kończy Ci się umowa.
Jest mozliwość zmigrowania z Love 4U do 3P czyli Internet+TV+Voip, jeśli masz Love 2U to migracja do 1P czyli internetu. Numer który był w Love powinien automatycznie się wyłączyć (jeśli nie to składasz reklamację na odłączenie) Przyjmujesz do wiadomości, że tracisz rabat za łączenie usług na jednym z pozostałych numerów 20 zł (o ile to plany komórkowe lub mobilne), Po takiej migracji podpisujesz ponownie umowę na Love z jednym z pozostałych numerów. Rabta za łączenie usług 20 zł powraca. (Uwaga istnieje prawdopodobieństwo , że ponowną umowę na Love można będzie zawrzeć po 3 miesiącach).