Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wypowiedziało mi umowę-prośba o pomoc

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Orange wypowiedziało mi umowę-prośba o pomoc

Witam mam wielką prośbę. Niestety przez jakiś czas pozostawałem bez pracy, przez co nie płacilem faktur za abonament. Dostałem teraz pismo od Orange ,że zerwali ze mną umowę (co mnie nie dziwi) i mam karę za niedotrzymanie warunków umowy na kwotę 800 zł. Niestety dopiero od półtorej miesiąca udało mi się znaleźć pracę i dopiero ''staję'' finansowo na nogi. Gorąca prośba pod jaki adres mailowy , lub numer mam się kontaktować z nimi aby naprawić ten problem. Ewentualnie czy dało by się tą karę rozłożyć na jakieś mniejsze sumy? Dodam ,że nie chciałbym mieć z tego większych kłopotów, i nie zamierzam się ''migać'' od spłaty należnej kwoty. Niestety na obecna chwile to jest teraz kiedy dostałem to pismo w środku mieśiąca jest dla mnie nieosiągalne spłacenie tego za jednym razem w całości. Smutny mężczyzna

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange wypowiedziało mi umowę-prośba o pomoc

Możesz wysłać pismo bezpośrednio do windykacji na windykacja@orange.com - podaj swoje dany i inny numer do kontaktu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Orange wypowiedziało mi umowę-prośba o pomoc

Niestety dzwoniłem dzisiaj z numeru na kartę na 510 100 100 oraz na *100 i automat mi mówi ,i po wybraniu opcji na klawiaturze nr 2 automat mówi, że mojego numeru nie ma. -co nie jest dziwne bo wyłączyli mi numer. zadzwoniłem i podałem swój drugi numer w ofercie na kartę i  numer w automacie , odebrala pewna Pani i jak powiedziałem o co chodzi to sie bezczelnie rozłączyla- tak więc teksty typu ,że rozmowy są nagrywane można pomiędzy bajki włożyć. 

Szkoda ,że Orange ma takich konsultantów. To rzuca złe światło na tą firmę.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Orange wypowiedziało mi umowę-prośba o pomoc

To może spróbuj opisać sytuację na maila: bok@orange.pl

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange wypowiedziało mi umowę-prośba o pomoc

Możesz wysłać pismo bezpośrednio do windykacji na windykacja@orange.com - podaj swoje dany i inny numer do kontaktu.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Orange wypowiedziało mi umowę-prośba o pomoc

Dobra temat do zamknięcia. I ewentualnie niech zostanie dla potomnych, chociaż nikomu nie życzę znaleźć się w mojej sytuacji. Napisałem maila na  windykacja@orange.com  

opisałem w kilku słowach swoją obecną sytuację finansową i bez problemu rozbili mi tą kwotę na raty.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange wypowiedziało mi umowę-prośba o pomoc

...i dlatego jestem w TP/Orange od lat