Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wycofuje się z darmowej wymiany kart SIM na SIM NFC

Anonim

Nie dotyczy

Orange wycofuje się z darmowej wymiany kart SIM na SIM NFC

"Od 7 października nie będzie dostępna w Orange darmowa wymiana kart SIM na na SIM NFC - niezbędnych do realizacji płatności zbliżeniowych.

Jeżeli klient zdecyduje się na wymianę karty SIM na SIM NFC w czasie trwania umowy, będzie płacił za tę usługę 25 zł. W dalszym ciągu natomiast będzie można otrzymać nową kartę SIM bezpłatnie przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy.

Jeżeli klient zdecyduje się na wymianę karty SIM na SIM NFC w czasie trwania umowy, będzie płacił za tę usługę 25 zł. W dalszym ciągu natomiast będzie można otrzymać nową kartę SIM bezpłatnie przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy".

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Orange wycofuje się z darmowej wymiany kart SIM na SIM NFC

I tak już większość banków poza orange finanse wycofuje się z płatności sim nfc 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Orange wycofuje się z darmowej wymiany kart SIM na SIM NFC

 


Piotrekk85 napisał(-a):
I tak już większość banków poza orange finanse wycofuje się z płatności sim nfc 🙂

To tak samo jak z Payback - banki wycofują się z tego....  *

 

   *Informacja bezpośrednio z banku WBK.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Orange wycofuje się z darmowej wymiany kart SIM na SIM NFC

Kto korzysta jeszcze z Payback? nic nie udało mi się uzbierać jeszcze 😞
Anonim

Nie dotyczy

Orange wycofuje się z darmowej wymiany kart SIM na SIM NFC

@Piotrekk85 ja z punktów Payback mam kompet kubków, oraz czajnik elektryczny Zelmera 🙂 Swoejgo czasu dużo punktów zbierałem w Realu - teraz zastąpił go Auchan i jest lipton. Swojego czasu niektóre produkty były premiowane po 1000 pkt. Raz na zakupach zdobyłem ponad 3000 tyś punktów. A teraz.....czasem uzbieram na doładowanie za 5 zł 🙂