Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange open a orange open extra

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange open a orange open extra

Witam. Mógłby ktoś wytłumaczyć mi na czym polega różnica pomiędzy Orange Open a Orange Open Extra? Niedługo chciałabym przedłużyć umowę i, niestety, nie jest dla mnie jasne, które rabat by mnie obejmował.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 1

Orange open a orange open extra

Rabat Orange Open Ekstra jest przyznawany nie tylko przy posiadaniu usług stacjonarnych, ale też jeśli ma się usługę Internetu LTE dla domu lub Orange Strefy. Dodatkowo, żeby rabat się mógł aktywować trzeba przedłużyć umowę i/lub podpisać nową. Podobno na wyzwolenie rabatu działa też dokonanie cesji lub w przypadku usług stacjonarnych - zawieszenie telefonu stacjonarnego. No i niestety, od momentu kiedy weszły nowe rabaty, czyli bodajże 12-sty czerwca to nie przy braniu jakiejkolwiek umowy - przedłużenie czy nowa - z automatu załączają się nowe rabaty. Nie możliwości zostania przy starych Openach.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange open a orange open extra

To zależy czy przy przedłużeniu umowy wyrazisz zgodę na przeliczenie rabatów czy nie.

Możesz zachować stary Orange Open, ew. przejść na nowy Orange Open Extra i/lub Orange Open II.

Na dużym poziomie ogólności ciężko doradzić.

Podaj ew. ilość usług jakie masz, lub skontaktuj się z BOK np. przez Mój Orange..

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 2

Orange open a orange open extra

Orange Open Extra otrzymasz jeśli na koncie masz usługi komórkowe i stacjonarne, Orange Open jest naliczany od ilości numerów ale w nim mogą być komórki i stacjonarne jak również same komórki

Anonim

Nie dotyczy

Orange open a orange open extra

Na stronach Orange masz kalkulator usług, w łatwy sposób sprzewdzisz ile rabatu zostanie Ci przyznane. Tutaj masz link: http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml Pozdrawiam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 1

Orange open a orange open extra

Rabat Orange Open Ekstra jest przyznawany nie tylko przy posiadaniu usług stacjonarnych, ale też jeśli ma się usługę Internetu LTE dla domu lub Orange Strefy. Dodatkowo, żeby rabat się mógł aktywować trzeba przedłużyć umowę i/lub podpisać nową. Podobno na wyzwolenie rabatu działa też dokonanie cesji lub w przypadku usług stacjonarnych - zawieszenie telefonu stacjonarnego. No i niestety, od momentu kiedy weszły nowe rabaty, czyli bodajże 12-sty czerwca to nie przy braniu jakiejkolwiek umowy - przedłużenie czy nowa - z automatu załączają się nowe rabaty. Nie możliwości zostania przy starych Openach.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange open a orange open extra

Witam.
Posiadam dwa abonamenty w orange, neostradę oraz zawieszony numer stacjonarny z racji tego, aby pod neostradę istaniło łącze.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Orange open a orange open extra

Wszystko zależy od tego z jakiej oferty będziesz korzystał po przedłużeniu umowy. Masz już coś na oku?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Orange open a orange open extra

Na teraz orange open i 45 zł. Rabatu. W poniedziałek chce przedłużyć umowę na 3 numery komórkowe i wziąć abonament wspólny za 79.90. I tu moje pytanie na infolini facet mówi ze stracę dotychczasowy rabat i dostanę nowy 50% czyli mniej niż mam teraz bo będzie to jakieś 40 zł. A byłam dziś w salonie i powiedziano mi ze Rabat orange open zostanie dalej a do nowej umowy dostanę 50% rabatu czyli będę płacić 39.99. Czy może mi ktoś kompetentny odpowiedzieć zanim podpisze umowę

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange open a orange open extra

A jakie masz usługi? bo za 3 usługi komórkowe nie miałbyś rabatu, więc jakie masz pozostałe?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Orange open a orange open extra

Mam 3 komórki i dawnego Fun Packa czyli tv . Telefon stacjonarny i Internet.