Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange lowe i problem z zamowionym telefonem

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange lowe i problem z zamowionym telefonem

Witam na wstepie chciałbym tylko dodac ze czuje sie bardzo oszukany ze strony orange ponioewaz nie odpowiadaja na moje reklamacje i ciagle nie dopuszczaja do siebie dokumentow ktore mi dostarczyli

około 3 miesiecy temu zamowilem pakiet orange love z tv samsung 55 cali i telefonem samsung galaxy s8+ po paru dniach przyjechal do mnie monter i zamontowal wszystko tak jak ma byc i czekalem dalej na swoj jakze upragniony telefon s8+ okolo dwoch dni po montazu przyjechal kurier przywiozl paczke z tv (samym tv) co mnie troche zdziwilo bo kurier nic nie wiedzial o drugiej paczce jaka mial byc wlasnie s8+ wiec wziolem telefon i dzwonie do orange po dluzszej chwili zostalem poinformowany przez pania ze i owszem czasem telefon zostaje wyslany pozniej i moze do mnie dotrzec nawet do dwoch tygodni po telewizorze mysle ok ale dla pewnosci pani przelaczyla mnie do jakiegos dzialu wysylki zamowien i tam znow przemily pan informuje mnie o tym ze nie ma mozliwosci aby telefon moj znajdowal sie w paczce z tv i zapewne przyjdzie kilka dni poziej mysle sobie ok poczekam tym bardziej ze w paczce z tv byl protokol odbioru z orange ze faktycznie znajduje sie tam tylko tv. kilkanascie dni pozniej dzwonie do orange i otrzymuje wiadomosc ze w mojej umowie wcale nie zamawialem telefonu lecz sam tv i dziwiac sie mowie no ok ale rate mam 120zl czyli taka ja za tv plus telefon konsultant jeszcze raz sprawdza wnikliwie pisze reklamacje i mowi ze to nie mozliwe ehhh mysle znow pod gorke no ale ok zegnam pana i cos mnie tknelo dzwonie jeszcze raz jakiz zdziwiony bylem ze tym razem okazalo sie ze telefon jednak byl w moim zamowieniu i zostanie doslany mowie ok bede cierpliwy poczekam i wiecie co moja 3 miesiac telefonu jak nie dostalem tak nie mam a orange zaczyna twierdzic ze nie ma mozliwosci zebym go nie otrzymal a sam telefon galaxy s8+ znajdowac sie powinien w paczce z tv mysle o kurde nowosc ale ok informuje infolinie ze jednak sie myla bo nie mialem tv wiec infolinia stawia swoj zarzut a protokol niezgodnosci towaru pan ma Mysle no kurde na co i o to samo pytam wiec pani twierdzi ze w paczce z tv powinien byc takze telefon ale tlumacze ze przeciez dzwonilem i ze mam protokol na ktorym orange jasno stwierdza ze w paczce znajduje sie tylko tv samsung 55 cali wiec odsylaja mnie do kuriera dpd mysle ok zadzwoni9e wyjasnie bedzie szybciej ale coz kurier dpd mowi ze ma w liscie zestaw promocyjny gdy pytam co jest tym zestawem mowi ze nie wie wiec znowu infolinia i znow pytanie o protokol niezgodnosci mowie nie mam wiec orange ma mnie gdzies!!!! Wiec teraz moje pytanie skad moglem wiedziec ze w paczce ma byc telefon skoro protokol odbioru ktory zreszta wysylalem we wnioskach reklamacyjnych mowi jasno ze paczka zawierala tylko i wylacznie tv samsung po 2 jak moglem spisac protokol skoro sama infolinia mowi mi ze telefon moze doslac pozniej mialem z kurierem spisac protokol niezgodnosci na powietrze( nikt nie informowal co bedzie w paczce jedynie przy odbiorze infolinia powiedziala ze telefon dojdzie pozniej) mija 3 miesiac faktury rosna raty za telefon otrzymuje tylko za co ja mam placic malo tego nie jestem jedynym przypadkiem znajomy ktoremu polecilem wasza oferte orange love mial tak samu ale jemu po kilkuset telefonach i meilach orange przyznalo racje i doslalo telefon wiec co ja mam zrobic placic za cos czego nie mam czy w koncu ktos z orange mi pomoze rozwiazac ta sprawe

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange lowe i problem z zamowionym telefonem

Zrób scan i na maila lub ksero i zwykła poczta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange lowe i problem z zamowionym telefonem

Tu niestety nikt Ci nie pomoże na forum. Odpowiedź na reklamację powinieneś dostać do 30dni. Piszesz, że nie masz odpowiedzi. A jak składasz reklamację? Masz numer sprawy/zgłoszenia?

Jeśli nie zgadzasz się z odpowiedziami, złóż odwołanie lub napisz do UKE z prośbą o pomoc lub o postępowanie polubowne.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange lowe i problem z zamowionym telefonem

Odpisuja mi na reklamacje a i owszem tylko jak mam im wyslac ich wlasne dokumenty swiadczace op tym ze telefonu nie mam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange lowe i problem z zamowionym telefonem

Zrób scan i na maila lub ksero i zwykła poczta.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange lowe i problem z zamowionym telefonem

meilem wysylałem juz z 5 razy skan zrobie zdjecie i sprobuje jeszcze poczta 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Orange lowe i problem z zamowionym telefonem

@Lukio

jeśli któryś z wpisów okazał się pomocny dla Twojej sprawy, to - śmiało! - zachęcam do jego oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.