Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

Witam, w lipcu 2020 kończy mi się umowa na orange love telefon komórkowy i internet stacjonarny, miałam też telefon stacjonarny, ale zrezygnowałam, bo nie używałam, w zeszłym tygodniu dzwoniła do mnie Pani z biura obsługi ze już można przedłużyć umowę, ale narazie zrezygnowałam, bo nie było telefonu jaki chciałam. Mam pytanie: jak to jest z wyborem nowego telefonu, czy muszę "brać" to co pokazuje na stronie urządzenia z orange love, czy mogę sobie wybrać inny? Nie chcę samusunga, huaweia czy xiaomi i wolałabym umowę ratalną na trzy lata, a nie dwa, ale jak spróbowałam przedłużyć umowę w skepie internetowym to pokazał się komunikat, że nie jestem uprawniona do przedłużenia umowy. Rozumiem, że mozna przedłużyć tylko z poziomu orange love i musi to zrobić ktoś z biura obsługi? Mam nadzieję, że nie namieszałam zbytnio i da się zrozumieć o co mi chodzi 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

@SarahLynn  po części masz rację, ale @giovanna  może wybrać dowolny telefon ze sklepu na raty, tylko najlepiej skorzystać z ofert promocyjnych, wtedy jest taniej, tu na forum @Wojciech  takie często promuje 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

Sama tej umowy nie przedłużysz, tylko bok, co do telefonu to raty są tylko na 2 lata, telefon możesz w sklepie internetowym Orange wybrać nawet teraz i jaki chcesz, są czasem fajne promocje, śledź forum 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

Pakiet Love jest tylko na 24 miesiące, telefony na raty również (raty są wyrównane do okresu umowy). Z tego co wiem, samemu nie można przedłużyć umowy na Love. Wszystkie telefony na stronie (nie ważne, czy sprawdzasz do abonamentu mobilnego, czy do Love - zakładka Orange Love jest mocno ograniczona, więc lepiej na nią nie patrzeć) przysługują do przedłużenia, jednak mogą się pojawić inne w przyszłości 😉 Jakiej marki chciałabyś telefon?

Anonim

Nie dotyczy

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

@SarahLynn  po części masz rację, ale @giovanna  może wybrać dowolny telefon ze sklepu na raty, tylko najlepiej skorzystać z ofert promocyjnych, wtedy jest taniej, tu na forum @Wojciech  takie często promuje 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

Dziękuję bardzo za odpowiedź, chciałam Iphone, bo od kiedy zaczęłam korzystać ze smartfonów to właśnie tej firmy miałam, ale widzę, że mogę zapomnieć przy ratach na dwa lata.

Anonim

Nie dotyczy

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

@giovanna  tak myślałem że o iPhona chodzi, jak ci się nie spieszy, to obserwuj blog Orange i forum, może trafi się promocja na wymarzony telefon, oczywiście w sensownej cenie, tego ci życzę 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

irek6311 dziękuję bardzo 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

Jesze jest inna opcja, może ktoś z rodziny czy znajomych, ma ofertę biznesową, wtedy iPhone jest sporo tańszy, warto popytać, ty spłacisz raty, tak po bandzie to że sklepu Orange odnowiony iPhone, czasem są, te telefony że zwrotów.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

Niestety, ale nie znam nikogo takiego :(. Trochę się boję odnowionego telefonu, bo nie wiadomo na jaki się trafi, nie mam zaufania.

Anonim

Nie dotyczy

Orange love przedłużenie umowy a wybór nowego telefonu

@giovanna  też bym się trochę bał, te odnowione niby jak nowe, ale czasem coś po czasie wyskoczy, jakaś wada, wcale nie musi... ale ryzyko jest.