Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Ale smartfonie był na kartę bez żadnych zobowiązań a oni przysłali mi nowy nr zamiast przenieść i tu jest problem przeniesienie mojego trwało 2 dni wiec o czym my tu mówimy mam wrażenie ze niektórzy z was pracują w orange i niechcący się chyba narażać dobra porada tylko ciągle słyszę chyba się nie da taki mają system itd


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy


piwonski67 napisał(-a):
Ale smartfonie był na kartę bez żadnych zobowiązań a oni przysłali mi nowy nr zamiast przenieść i tu jest problem przeniesienie mojego trwało 2 dni wiec o czym my tu mówimy mam wrażenie ze niektórzy z was pracują w orange i niechcący się chyba narażać dobra porada tylko ciągle słyszę chyba się nie da taki mają system itd

W konkluzji Twojego posta jest coś , co mnie mnie nie dziwi. Zamiast Ci pomóc, ludzie bliscy Orange mówią  o kłopotach ,  jakie napotkasz lub milczą. To smutne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Nie ma umowy na numer przenoszony poza salonem. Zawsze te jest umowa z tzw. intencją przeniesienia numeru. Orange daje Ci tzw. numer tymczasowy, a po pewnym czasie zamienia go na ten z innej sieci. Nie jest możliwa zwykle realizacja przeniesienia po 2-3 dniach po podpisaniu papierów przez kuriera, bo sprawy formalne na to nie pozwalają. Jeśli ktoś Ci tak obiecał lub źle wytłumaczył, to jak najbardziej jest to podstawa do reklamacji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Właśnie tak pani w salonie po wielu staraniach doradził żeby zrezygnować z oferty i założyć na nowo wiec tak zrobiłem ale nie zgadzam się na koszty w kwocie 256 zł za 10 dni użytkowania i wiele kłopotu z tego tytułu. Orange powinno mnie przeprosić a nie na licząc mi rachunki za ich pomyłki umowę to podtykaja pod nos a później rób co chcesz ale ja tego tak nie zostawię do federacji konsumentów widzę musze uderzyc


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

No ale złożyłeś tą reklamację czy nie? Ewidentny błąd Orange, więc odpowiednio napisana reklamacja z żądaniem odsłuchania rozmowy powinna być skuteczna. Złóż więc reklamację poczekaj na odpowiedź. Reklamację złożysz wysyłając zwykłego maila na bok@orange.pl tylko wpisz numer klienta z faktury, nie musisz jeździć do salonu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Opisałem wszystko więc łaskawie obniżono mi kwotę na 130 ale napisze jeszcze raz zobaczę jeśli nie przyniesie skutku reklamacja reklamacji hehe


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Możesz napisać dlaczego numer nie został przeniesiony? Jeżeli wniosek był odrzucony, to jest możliwość go ponowić bez rozwiązania umowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Przez ta chistorie to jestem trafny na niedopatrzenie orange pomiędzy ponownie umowy niestety już na nowych warunkach bez prezentu parę dni spóźnienia przez niedopatrzenie może i z tą moją złość na naliczanie rachunków ponieważ z winy orange musiałem zrezygnować z tamtej oferty wiec nie zapłacę tych 256zl

 

A jak to jest w orange z klientem który zawierzyl tej sieci a miał do wyboru do koloru czy nie powinno dbać się o klienta który chce tutaj być i niepodkladac mu nań starcie kod pod nogi hm zastanawiam się teraz czy to był dobry wybór skoro tak prosta sprawa musi trwać miesiącami i na dodatek jeść ze te pisma telefony na infolinię he porażka TP lepiej było zorganizowane a
Tu gołym okiem widać nastawienie na kasę ludzie się nie licza

Anonim

Nie dotyczy

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

@piwonski67 Zgadzam się z tobą, jeżeli jest to siec #1, po co wywala się tyle kasy na reklamy i inne rzeczy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange love i naliczona opłata po odstąpieniu od umowy

Powinno się wszystko robić żeby usprawnić działanie firmy pod względem podejścia do ludzi nie tylko namawiamy i ukrywamy pewne kruczki które później wychodzą powinno być jasno i przejrzyście podane na tacy klientowi i wytłumaczone ze wszystkimi szczegółami a jeżeli się ktoś nie nadaje do tej pracy no cóż jeżeli tłumacze panu w salonie 3 razy o co mi chodzi a on po pewnym czasie pyta pana przepraszam ale taki doradca tylko zaszkodził w sumie konkurencja tez pracuje wiec orange do klienta więcej nie do kasy