Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love a przeprowadzka


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange love a przeprowadzka

► Temat został przeniesiony z kategorii Telewizja - Moderator Wiktor ◄

 

Witam serdecznie, w tej chwili mam orange love z internetem do 80mb/s za jakiś czas będę się przeprowadzał i z tego co patrzałem to pod podanym adresem jest tylko do 10mb/s. Jak to będzie rozwiązane? zmniejszony abonament będę miał czy mam prawo w takiej sytuacji wypowiedzieć umowa??

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Orange love a przeprowadzka

@krzysiekx84Czy masz Orange Love czy sama Neostradę jest taka sama kwota w opcji od 10 do 80 Mb .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5470
  • 184

Orange love a przeprowadzka

Nie, cena nie będzie zmniejszona bo Love we wszystkich opcjach ADSL/VDSL jest ta sama. Wypowiedzieć umowy również nie możesz z tego względu, że podpisałeś umowę na świadczenie usługi na konkretnym adresie i nawet jeśli by nie było wogóle możliwości technicznych przeniesienia na nowy adres to usługa i tak zostaje na starym adresie lub rozwiązujesz umowę z karą, albo podpisujesz umowę na usługę alternatywną np. LTE. Jeśli będzie możliwość na 10 Mb/s usługa będzie przeniesiona z mniejszą prędkością. TV po SAT czy IPTV ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange love a przeprowadzka

Tak wlasnie myslalem ze tak bedzie, tv po kablu telefonicznym przez dekoder + multirom, czyli jak bedzie tylko 10mb/s a tv zabiera 8mb/s to zostaje 2mb/s na internet, hahaha nie no rewelacja 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5470
  • 184

Orange love a przeprowadzka

Raczej tak nie będzie. Podejrzewam, że usługa na starym adresie zostanie odłączona i trzeba będzie podpisać nową umowę z TV po SAT. Ale nie mam pewności.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange love a przeprowadzka

po sat? czyli bede musial montowac antene na balkonie tak jak nc+ cyfrowy polsat?? Najbardziej rozwala mnie to ze bede mieszkal w klatce 39b i tam jest do 10mb a klatka 39a i 39c maja do 20mb hehehe jak na zlosc