Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mobilny internet za granica


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Mobilny internet za granica

► Temat został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług (etykieta: internet mobilny) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam problem następujący ze względu na to iż od pół roku pracuje za granicą to w listopadzie wziąłem specjalnie pod tym kątem internet mobilny z transferem 2.58GB w UE. Wszystko było pięknie fajnie aż do wczoraj kiedy dostałem SMS z Orange o tym iż przebywam dłużej za granicą niż w Polsce i zostaną mi naniesione opłaty. Moje pytanie brzmi czy te opłaty będę ponosil pomimo mojego pakietu w UE czy nie jeśli tak to czy mam prawo wypowiedzenia umowy bez ponoszenia kosztów? Podkreślam internet był tylko wzięty że względu na promocję jaka zafundowała nam unia Europejska w postaci zniesieniu roamingu i pakietów za granicą który niestety ponownie ma wrócić a dla mnie będzie to bezużyteczny abonament

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Mobilny internet za granica

Tak koszty ponosisz a co do wypowiedzenia umowy tez nie możliwości zerwania z winny Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Mobilny internet za granica

A jaką masz ofertę? to dla klientów indywidualnych czy dla firm?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Mobilny internet za granica

Czyli było to czyste nabijanie ludzi w butelkę bo mam pakiet do wykorzystania a go tak naprawdę nie mam

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Mobilny internet za granica

Posiadam indywidualny

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Mobilny internet za granica

To w ofercie nie ma pakietów na UE. Jest jest tylko współdzielenie na zasadach tzw. RLAH (roamingu jak w domu). Nie dotyczy to notorycznego korzystania z roamingu. Wszystko jest w cenniku roamingowym.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Mobilny internet za granica

To teraz jak zrezygnuje z abonamentu jakie poniose koszty

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Mobilny internet za granica

To masz opisane na umowie i/lub regulaminie promocji. Jak chcesz poznać konkretną kwotę na dany dzień, skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt