Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange cofnął moje zamówienie playstation 4


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Orange cofnął moje zamówienie playstation 4

► Temat został przeniesiony z kategorii Dekodery i inne - Moderator Wiktor ◄

 

Witam dnia 10.08.2018 zamówiliśmy playstation 4, Dzisiaj paczka miała do nas przyjść, dostaliśmy SMS ale osoby pracujące w Dpd powiedziały nam że paczka została cofnięta przez Orange. Sprawdzałem zamówienie na stronie Dpd i był tam komunikat że przesyłka gotowa do doręczenia, a zaraz potem przesyłka niedostarczona -odmowa. Co zrobić w takim wypadku i czym jest to spowodowane?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange cofnął moje zamówienie playstation 4

Możesz złożyć reklamację w Orange i/lub w firmie kurierskiej.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Orange cofnął moje zamówienie playstation 4

Skoro paczka została cofnięta bezpośrednio z firmy kurierskiej, prawdopodobnie zrobił to dział monitorowania nadużyć. Nie miałeś kiedyś jakiejś windykacji, albo opóźnienia spłatach rat kredytów? Najlepiej napisz zgłoszenie na BOK, bo konsultanci na pierwszej linii i tak zazwyczaj nie mają od ręki takich informacji dlaczego anulowano wysyłkę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange cofnął moje zamówienie playstation 4

W przypadku cofania paczki przez nadawcę powinien być inny status na stronie DPD. Choć ostatnio ze statusami u nich różnie bywa. Być może kurierowi nie chciało się jechać jeśli adres doręczenia to jakaś mała miejscowość. Może to kwestie związane z nadużyciami. A może coś zupełnie innego.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Orange cofnął moje zamówienie playstation 4

Pytaliśmy kuriera i powiedział że urządzenie było źle spakowane, nie wiem co o tym myśleć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange cofnął moje zamówienie playstation 4

Może urządzenie rozbiło się w trakcie transportu? Lub pomylono urządzenia? Zapytaj się na czacie http://orange.pl/kontakt