Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange VPN internet lte i dodatkowa karta


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Orange VPN internet lte i dodatkowa karta

Posiadam internet domowy LTE (150GB + 100GB) oraz do tego numeru dodatkową kartę sim i według zapisu w regulaminie: "Usługi dodatkowe dotyczące transmisji danych aktywowane na Kontrakcie głównym obowiązują również na Dodatkowych kartach SIM." Po włączeniu usługi orange VPN działa ona jedynie na głównej karcie. Przy poprzedniej umowie (150GB + 60GB) po włączeniu tej usługi przez technika orange (wtedy nie była jeszcze oficjalnie dostępna) po dokupieniu dodatkowej karty usługa działała również na tej dodatkowej. Czy można coś z tym zrobić? 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange VPN internet lte i dodatkowa karta

A na Biurze Obsługi Klienta Ci nikt nie pomógł?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Orange VPN internet lte i dodatkowa karta

Na Orange chat miła Pani poinformowała mnie że ona takimi rzeczami się nie zajmuję i muszę kontaktować się z jakąś pomocą techniczną. Niestety nigdzie do nich nie znalazłem kontaktu, więc postanowiłem zapytać na forum. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange VPN internet lte i dodatkowa karta

Zadzwoń na 510100100. To wymaga dosyć niestandardowego podpięcia ale powinno się udać. W nowych ofertach ciężko to reklamować bo takich zapisów co cytowałeś chyba już nie ma.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Orange VPN internet lte i dodatkowa karta

Niestety konsultantka nie była w stanie mi pomóc, ale zostawiła zgłoszenie i ma się odezwać do mnie technik. W regulaminie internet LTE 4G jest zapis, że można dokupić dodatkowe karty sim, natomiast zamieszczony na stronie https://www.orange.pl/kid,4002535747,id,4003674166,article.html regulamin w punkcie 9. brzmi: "Usługi dodatkowe dotyczące transmisji danych aktywowane na Kontrakcie głównym obowiązują również na Dodatkowych kartach SIM." Co według mnie powinno również uruchomić usługę "Orange VPN" na karcie dodatkowej.

Zobaczymy co z tego wyniknie. A może w końcu dotrze do mnie światłowód i problem się sam rozwiąże.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange VPN internet lte i dodatkowa karta

Ten regulamin dotyczy starych planów internetu mobilnego.

W aktualnym cenniku gdzie jest definicja usługi te zdanie zostało usunięte https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/16921/302acca4-f584-4750-a7c5-819afd56356e.pdf