Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Play pokrętnie wifi calling


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Orange Play pokrętnie wifi calling

Tak w salonie. Hallo Orange macie jakieś rozwiazanie? Czy może sytuacja w której place abonament a nie mam zasięgu ani wifi calling jest dla was całkowicie normalna? Czy może znowu odeslecie do jakiegos konsultanta, który coś naobiecuje?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18906
  • 54133
  • 746

Orange Play pokrętnie wifi calling

@dawidp to już pytania do Orange, nie do mnie. Ja jestem tak samo klientem Orange jak Ty. Szkoda tylko, że trafiłeś na konsultanta, który przedstawił ofertę nie informując dokładnie, co jest dostępne, a co nie.

Zakładam, że przy podpisywaniu umowy nacisk był na obsługę WiFi Calling. Teraz sytuacja już nie do odkręcenia. Jak mocno zależy na WiFi Calling, zostanie dokupienie smartfona, najlepiej z dystrybucji Orange i z listy, w którym WiFi Calling Orange działa.

Jak by była umowa podpisywana poza salonem, np: internet, to można by było skorzystać z odstąpienia od umowy do 14 dni.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Orange Play pokrętnie wifi calling

Zawsze jest jakis sposób żeby odkręcic to wszystko 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18906
  • 54133
  • 746

Orange Play pokrętnie wifi calling

@dawidp to prawda, sposób się znajdzie. Pytanie tylko na jakie koszty jesteś przygotowany, żeby ponieść.

Odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni już nie dotyczy, bo umowa zawarta w salonie. To by był najniższy koszt. Pozostałe, typu zwierzostanie umowy i korzystanie z usług innego operatora, jak już sam wspomniałeś, to koszty opłaty podwójnego abonamentu. Można również zerwać umowę, ale to już będzie spora opłata.

Jest jeszcze droga sądowa, tylko tu musisz mieć twarde dowody, aby sprawę wygrać, udowadniając, że zostałeś oszukany / wprowadzony w błąd.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Play pokrętnie wifi calling

Oczywiście, że możesz płacić i nie korzystać.