Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Promocje opate o kody zniżkowe nie łączą się z Open Extra. Gdyby łączyły się to zyskałbyś 25 % + 50 % = 75 % rabatu co = brak opłacalności zawarcia takiej umowy dla operatora.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Nie otrzymasz rabatu Orange Open Extra.

Regulamin http://binaries.orange.pl/binaries/o/map/EW/open/download/Promocja_Orange_Open_Extra.pdf

13. Promocja nie łączy się z promocjami danej oferty opartymi o funkcjonalność kodów zniżkowych organizowanymi przez Orange.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

Witam

Chce ponownie poruszyć ten temat.

Otóż chcę przenieść numer od innego operatora i też brałem pod uwage Orange Open extra oraz promocje Pół roku za darmo (kod ze strony internetowej Orange).

Kilka razy pytałem się na czacie konsultantów o łączenie promocji i potwierdzili, iż nie ma probremu. Pytałem sie też na infolinii i otrzymałem taką samą odpowiedź. Potwierdzenie też mam od kunsultanta w salonie.

Więc jak to naprawdę jest z tym OOE oraz Pół roku za darmo. Nie chciałbym być zaskoczony po pół roku bycia w Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2959
  • 12095
  • 151

Orange Open Extra + Przeniesienie Numeru

@bartlomiejm Emotikon: Szczęśliwy
Od sierpnia tamtego roku trochę się pozmieniało w zasadach naliczania rabatu Orange Open Extra. Teraz OOE łączy się z kodami rabatowymi.