Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love przeniesienie usług

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 27
  • 0

Orange Love przeniesienie usług

Witam,

 

Spotkałem się dzisiaj z dziwnym problemem. Chcieliśmy przenieść usługi Orange z jednej osoby na drugą. Otóż zawsze dowiaduję się i załatwiam ja, a żona, która jest właścicielem jest potrzeban tylko przy podpisach i się nie bardzo tym interesuje. Po RODO jest trudniej więc chcieliśmy przenieść na mnie bo 20 zł brutto to jest kwota do zaakceptowania, a kłopotów mniej.

Okazało się, że Orange Love nie można przenieść bo jest w regulaminie tak i koniec.

Troszkę się zdenerwowałem bo czemuż takie ograniczenie. Chcemy przenieść, wszystko ładnie opłacone,a tylko zamieszania dla nas mnie i nie można jak zawsze można było Neostradę.

Bardzo proszę o rady jakby można było Orange zachćęcić do zgody na cesje/ przeniesienie czy inny manewr?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Orange Love przeniesienie usług

Niestety orange love jest ofertą bez cesji. Jedynie na koniec umowy można je rozpakietować. Potem cesja oddzielnie na mobilnych, oddzielnie na stacjonarne. A potem nowy pakiet.

Możesz też zgłosić pomysł na zmiany w tym zakresie https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Orange Love przeniesienie usług

Niestety orange love jest ofertą bez cesji. Jedynie na koniec umowy można je rozpakietować. Potem cesja oddzielnie na mobilnych, oddzielnie na stacjonarne. A potem nowy pakiet.

Możesz też zgłosić pomysł na zmiany w tym zakresie https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Orange Love przeniesienie usług

Tak jak wyżej - usługa niecedowalna i nic z tym nie zrobisz.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love przeniesienie usług

Ja chciałem  przenieść mój stary nr i dostalem taką wiadomość

otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące przeniesienia do naszej sieci numeru PLAY Sprawdziłem, zgodnie z umową w promocji Orange Love Internet/TV/Telefon domowy/Telefon komórkowy uruchomiliśmy numer ORANGE. Jednocześnie została ona zawarta bez zamiaru przeniesienia numeru komórkowego z innej sieci. W związku z tym nie możemy uznać Pana reklamacji. Przykro mi, że doszło do takiej sytuacji. Rozwiązanie, jakie mogę zaproponować, to zawarcie umowy z przeniesieniem numeru PLAY w jednej z dostępnych w sprzedaży ofert dla numerów komórkowych. W razie podjęcia takiej decyzji zapraszam do naszego Salonu, do kontaktu z naszą infolinią sprzedażową (801234567; pon.-nd., 8:00-21:00) lub do naszego sklepu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Orange Love przeniesienie usług

A nie czytałeś umowy na jaki numer podpisałeś?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love przeniesienie usług

umowe przedlużylem przez infolinie ,i tam mnie poinformowal pan ,że żadnego problemu nie bedzie z przeniesieniem  , wnioslem o reklamacje z odsluchaniem rozmowy , walcze już od 30,10 2018 i nadal nic , naciągają na biurze obslugi ,rozmowy trwają po kilkadziesiąt minut zgodnie z cennikiem ,nie polecilbym już tej sieci ,odstapić od umowy chcialem to mi powiedzieli 2400zl 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Orange Love przeniesienie usług

Ale przedluzyles na love czy na coś innego?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 0
  • 0

Orange Love przeniesienie usług

Pomysł już dawno jest zgłoszony
https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Cesja-Orange-Love/idc-p/132047#M4379

Ale co z tego skoro Orange potrzebuje miesięcy, lat, a może  nawet dziesięcioleci żeby go wprowadzić.

Z tego co pisze  Orange ma bardzo źle działający system informatyczny, żeby nie powiedzieć przestarzały, który nie potrafi sobie poradzić z bardzo prostymi operacjami jak zmiana właściciela usługi.