Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Wysłałem zapytanie do UKE.

Zobaczymy co odpiszą..

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

To trzeba wysłać reklamację. Na BOK Ci nie wyśle.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Powiem tak.

Nie chce mi się z nimi dyskutować bo o czym?

ile można mówić w kółko to samo.

Nagrania nie udostępnią mi bo nie udostępniają jedynie nie którym instytucją których nie podano mi telefonicznie..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Obecnie wg prawa muszą udostępniać rozmowy sprzedażowe które nie są potwierdzone pisemnie. U Ciebie raczej nie ma to zastosowania. Ale kilka miesięcy temu Orange zobowiązało się przed UOKIKiem że będzie wszystkie sprzedażowe udostępniać przy negatywnym rozpatrzeniu reklamacji na wniosek klienta (w dzień poszukam linka).


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Zobacz jak możesz..

Wiadomo że skoro ustalam coś przez telefon i przychodzą 3 umowy to nie czytam ich tylko podpisuje przy kurierze..

Wszystko wychodi po czasie.

W pierwszym miesiącu nie zauważyłem zbytnio wiekszego rachunku a le kolejny zamiast w granicy 150 zł dostałem ponad 423 zł


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Nie. Byłem. Ale to nie wątek o mnie.

Jeśli ktoś Cię zapewniał, to złóż reklamację tym bardziej. Każda zmiana promocji to rekonfiguracja usług na poziomie centrali. Tylko u większości jest tak samo, u części bywa lepiej, u niektórych bywa gorzej.

Ps. Prędkość nie powinna się zmienić, w sensie być w widełkach. Ale nikt nie powinien Cię zapewniać że synchro na 100% będzie tak samo.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Dzwoniłem... Niestety na chwilę obecną mają problemy z systemem i nie mogą nic sprawdzić!!!

 

Konsultant okazał się niekompetentną osobą!!! Wciskają ludziom kit przez telefon żeby tylko wepchnąć ofertę bo za kolejnego "jelenia" mają kasę - ważne by cyferki na koncie się zgadzały!!! Później to już nie ważne co klient dostanie!!! Zgadza się??? Jako były pracownik, to pewnie wiesz jak to działa...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Dziś rzeczywiście są problemy bo serwisy www też nie działają. Ale konsultanci mają aplikację zapasową do zgłoszeń technicznych. Wtedy trzeba "z palca" wpisać dane i adres. Chyba, że i aplikacja zapasowa padła ale to bardzo rzadko zdarza. Tego nie sprawdzę.

Minusem jest to że sam musisz podać doradcy id neo ale sprawna osoba powinna pomóc go znaleźć.