Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Witam.

 

Od kilkunastu dni posiadam Orange Love i wszystko by było ok gdyby nie jeden szczegół... Konsultant dzwoniąc do mnie i proponując w/w ofertę powiedział mi przez telefon że jeśli chodzi o prędkość internetu pozostanie bez zmian. Wcześniej miałem 20Mb/s... Dzisiaj po zalogowaniu się do FunBox-a okazało się że mam 10Mb/s. Zrobiłem test i wyszło zaledwie 6-7Mb/s - to jest jakaś kpina!!! Nie mówiąc już o tym że Orange robi ludzi w (cenzura)!!! Co zamierzacie z tym zrobić???

18 ODPOW. 18

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Tu jest forum. Zgłoś problemy na BOK http://orange.pl/kontakt


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Zostanie to również zgłoszone!!! Poza tym niech ludzie wiedzą jak Orange robi ludzi w ... I to nie pierwszy raz!!! Jak nie naliczają rachunki z "kosmosu" i wciskają ludziom później ciemnotę że to dlatego bo skończyła się umowa i przedłużyli (bez kontaktu z właścicielem bo niby nie było żadnych zgód na kontakt, a wszystkie zgody były jednak włączone i powinni poinformować o takim fakcie - ale przecież telefon był na starszą osobę, więc myśleli że uda im się wyciągnąć łatwą kasę) i w dodatku przedłużyli bez promocji jakie były wcześniej!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Każdy przypadek jest inny. Od tego są reklamacje by zgłaszać nieprawidłowości.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

A reklamacje i tak  bedzie rozpatrzona negatywnie.

Mnie właśnie chcą zrobić w ....

Przedłużyłem umowy 3 numerów telefonicznie z ustaleniami że bede miał to co mam i dodatkowy numer za 0 zł i będę mniej placił. i jeszcze telefon w cenie.

Przyszły 3 aneksy na 3 numery a 4 umowy nie było i tak samo telefonu.

Po jakims czasie przychodzi nowa umowa z abonamentem za 19 zł i telefonem na raty..

I co byście zrobili?

Wiadomo że nie odebrałem.

Ja dużo dzwonie za granicę.

Miałem pakiet i został mi wyłączony i rachunek większy o około   240 zł netto.

Złożona reklamacja i oczywiście odpowiedz negatywna więc będę zgłaszał do UKE. Kolejny raz nie dam się.Wiem że miałem mieć to co mam a w odpowiedzi dostałem że miałbym to na tym numerze którego nie odebrałem.

To jest jakiś żart..

Co radzicie?

Tak traktują klienta który ma 3 abonamenty telefoniczne i jeszcze 2 karty sim internetowe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Czemu żart? Nie wiem czy można, ale można spróbować poprosić o nagranie rozmowy (nie ma musu, ale czasem można uzyskać). Rozmowa na 4 usługi pewnie była długa, ale można skonfrontować to co się ustaliło z rzeczywistością.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Reklamacje reklamacjami, a fora są od tego żeby przestrzegać ludzi przed nieuczciwymi praktykami takich właśnie oszustów


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

A przeczytałeś regulamin promocji i cennik?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

Popieram w zupelnosci trzeba z nimi walczyc nie dawac robic sie w ...
Tak nie powinno byc zeby na kazdym kroku slyszec o nieprawidlowosciach jakie stosuje orange dlatego ja jak cos widze ze graja nie tak odrazu reaguje pnowie panie nidajmy sie zlym praktykom orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Orange Love - po podpisaniu umowy zmniejszono prędkość

No właśnie nie chcą udostępnić.

Przed chwilą rozmawiałem