Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love konsultant

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Orange Love konsultant

Witam.Wczoraj dzwonił do mnie na tel. stacjonarny konsultant Orange i przedstawił ofertę Orange Love.Czy jest możliwość zweryfikowania tego konsultanta czy jest on rzeczywiście z Orange ,lub podszywa się pod niego?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32675
  • 38162
  • 1381

Orange Love konsultant

Jest to domena należąca do firmy współpracującej z Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love konsultant

@brunoChyba jest taka możliwość ale przez BOK.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Orange Love konsultant

Próbowałem przez czat się dowiedzieć i Pani odpowiedziała że nie ma takiej możliwości,próbowałem także na BOK przez telefon i również powiedzieli mi to samo.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Orange Love konsultant

Pytam dlatego że na stronie Orange znalazłem takie coś "Numer, pod którym sprawdzisz czy sprzedawca jest przedstawicielem Orange. Nasi doradcy są dostępni pod tym numerem w godzinach 8-21. Koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora." I tam jest podany ten numer.Zadzwoniłem i powiedziano mi że nie ma możliwości weryfikacji,to samo na czacie

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32675
  • 38162
  • 1381

Orange Love konsultant

Najprościej sprawdzić logując się na mój Orange czy masz wprowadzone jakieś zamówienie na usługach stacjonarnych (jeśli je masz w Orange). Zwykle w działu "wychodzącego" są widoczne po ok 2-3 dniach max.

 

Edit: jeśli to jest pracownik tzw. kanału Telesales i znasz jego imię i nazwisko - takie dane powinien mieć dostępne każdy pracownik infolinii.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Orange Love konsultant

Dziękuję.Gość mi przysłał na e mail ofertę i podał imię i nazwisko.Z ofertą wszystko w porządku ale chciałbym wiedzieć czy właśnie ten Pan jest przedstawicielem ze strony Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32675
  • 38162
  • 1381

Orange Love konsultant

a czy ta osoba użyła domeny @orange.com lub @orangeretail.pl bądź innej? (nie podawaj całego maila tylko adres domeny po @)

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Orange Love konsultant

partner-orange.pl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32675
  • 38162
  • 1381

Orange Love konsultant

Jest to domena należąca do firmy współpracującej z Orange.