Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - internet 250GB

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Orange Love - internet 250GB

Witam,

 

od ponad 2 lat byłem posiadaczem oferty SMART PLAN LTE  w abonamencie ~69,99zł + ok 13,00 zł za ORANGE SMART CARE i Nowa ochrona wyświetlacza... czyli abonament ok. 83 zł / miesięcznie

 

Pani z infolinii zadzwoniła i zaproponowała taryfę ORANGE LOVE z dodatkową kartą SIM do telefonu, etc. z łącznym pakietem danych 250GB. Abonament miał być niższy bo niecałe 80 zł, przy rozmowie telefonicznej pytałem się ile aktualnie płacę, bo byłem w pracy. Pani sprawdziła w systemie i poinformowała, że ok. 85 zł. Po podpisaniu umowy i uruchomieniu usługi co miało miejsce parę dni temu dosłownie okazało się, że oczywiście abonament wynosi 79,99 zł, ale dodatkowo płacę do niego ubezpieczenia co finalnie daje kwotę ponad 90 zł... Trochę czuję się oszukany, czy jest dział reklamacji gdzie mogę składać reklamację z tego tytułu ??

 

Dodatkowo może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z tym pakietem danych, bo w lokalnym salonie nie potrafili mi tego wyjaśnić. Miałem pakiet na komórce 5GB + 10GB (jako prezent z tytułu stałego klienta). Teraz te 10GB mi zniknęło a w aplikacji "MÓJ ORANGE" pokazuje mi ~105GB. Pani w lokalnej placówce powiedziała, żebym uruchomił sms'em opcję "NIE CHCĘ SCHODKÓW", bo inaczej po tych 5GB z pakietu komórki płaciłbym normalnie za transfer, a po tym sms'ie wejdzie mi na pakiet 250GB ???

 

Czy to prawda ??

 

Dodatkowo powiedziała, że karta którą otrzymałem ma docelowo 250GB, z tym wyjątkiem, że 150GB jest w strefie domowej  - 500 metrów, a pozostałe 100GB w strefie mobilnej ?! Jak mam to rozumieć ? Ogólnie żadnej strefy nie wyznaczałem, robi się to automatycznie ?? Proszę mi to wyjaśnić, bo mam kompletnie mętlik ;/

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - internet 250GB

Twój opis przedstawiony w dwóch akapitach nie powoduje błędu jeśli chodzi o opłaty.Jak chcesz, to możesz reklamować, ale jeśli się łatwiej i nie chcesz oferty - to lepiej skorzystać z odstąpienia jeśli możesz.

W ramach Orange Love na numerze komórkowym masz do wykorzystania 5GB. Stażowe stare już nie są dostępne.

Co do 250 GB wygląda to tak:
- masz dwie karty sim na jednym rachunku: komórkową i internetową
- na internetowej masz 150GB w strefie i 100GB poza strefą
- te 100GB może być wykorzystane również na innych numerach na wspólnych rachunku
- na komórce masz 5GB
- potem masz domyślnie schodki czyli płatne pakiety 5GB za 10 zł(dwa razy), a potem o ile są dane można wykorzystać 100GB w ramach współdzielenie
- jeśli nie chcesz płacić po 10 zł, włącz usługę "nie chcę schodków" - sms BLOKUJ na 80148

Jeśli ktoś źle przedstawił ofertę, to raczej jej nikt nie zmieni. Jeśli Ci nie ona nie odpowiada, złóż lepiej odstąpienie. Jeśli nie możesz skorzystać z odstąpienia, złóż reklamację i przedstaw swoje oczekiwania. Ale raczej 250GB na kartę komórkową nikt Ci nie da.

Strefy nie trzeba włączać, powinna być włączona automatycznie gdy skorzystasz pierwszy raz z internetu na dodatkowej karcie sim. Jeśli pierwszy raz skorzystałeś w miejscu, który nie ma być strefą, strefę można zmienić przez mój Orange/BOK.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - internet 250GB

Twój opis przedstawiony w dwóch akapitach nie powoduje błędu jeśli chodzi o opłaty.Jak chcesz, to możesz reklamować, ale jeśli się łatwiej i nie chcesz oferty - to lepiej skorzystać z odstąpienia jeśli możesz.

W ramach Orange Love na numerze komórkowym masz do wykorzystania 5GB. Stażowe stare już nie są dostępne.

Co do 250 GB wygląda to tak:
- masz dwie karty sim na jednym rachunku: komórkową i internetową
- na internetowej masz 150GB w strefie i 100GB poza strefą
- te 100GB może być wykorzystane również na innych numerach na wspólnych rachunku
- na komórce masz 5GB
- potem masz domyślnie schodki czyli płatne pakiety 5GB za 10 zł(dwa razy), a potem o ile są dane można wykorzystać 100GB w ramach współdzielenie
- jeśli nie chcesz płacić po 10 zł, włącz usługę "nie chcę schodków" - sms BLOKUJ na 80148

Jeśli ktoś źle przedstawił ofertę, to raczej jej nikt nie zmieni. Jeśli Ci nie ona nie odpowiada, złóż lepiej odstąpienie. Jeśli nie możesz skorzystać z odstąpienia, złóż reklamację i przedstaw swoje oczekiwania. Ale raczej 250GB na kartę komórkową nikt Ci nie da.

Strefy nie trzeba włączać, powinna być włączona automatycznie gdy skorzystasz pierwszy raz z internetu na dodatkowej karcie sim. Jeśli pierwszy raz skorzystałeś w miejscu, który nie ma być strefą, strefę można zmienić przez mój Orange/BOK.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Orange Love - internet 250GB

czasej ? (rozumiem, że chciał Pan napisać raczej?)

 

No mam uruchomioną opcję: NIE CHCĘ SCHODKÓW. Reklamacja tylko w punkcie ORANGE, czy może jest dedykowany pod to e-mail ??

 

W momencie odstąpienia od umowy i powrotu do starych warunków posiadałbym jak poprzednio extra 10GB pakietu internetowego ? (łącznie 15GB) orientuje się ktoś ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Love - internet 250GB

reaklamaja bok@orange.pl pamiętaj o podaniu danych typu nr, usługi i swoje dane
po odstąpieniu powinny być przywrócone poprzednie usługi

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - internet 250GB

Tak, chodziło o raczej (czasem przekręcam literki).

Reklamację możesz złożyć jak Ci wygodnie, czy mail, czy inne formy kontaktu http://orange.pl/kontakt

Co do odstąpienia, to zachowywany stan jakbyś nie podpisał umowy. Bo pisałeś że umowa była przedłużana 2 lata temu. Więc jeśli stażowe powinno być ważne, to będzie. Ale jak minął czas, to nie będzie.