Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - Orange Open II


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Love - Orange Open II

Witam

Proszę o informację, jak liczony jest pakiet Orange Love (internet 100mb, TV, Voip, telefon komórkowy) do Orange Open II (mam jeszcze dodatkową usługę mobilną) ?

Czy pakiet Orange love jest traktowany jako jedna usługa stacjonarna, czy wogóle nie dolicza się do pakietu, czy też może jako kilka usług ?(w regulaminie Orange Open II jest zapis: "3. Wysokość Rabatu Open zależy od liczby i rodzaju usług, z których Państwo korzystają. Jeśli mamy zawartą umowę na świadczenie pakietu usług, każdą z usług wchodzącą w skład pakietu traktujemy jako pojedynczą usługę do obliczenia wysokości Rabatu Open")

Miałam wcześniej tel stacjonarny + neostradę oraz telefon komórkowy. Miałam rabat Orange Open II w kwocie -20zł. Miałam również dodatkowy telefon na kartę. Na infolinii sprzedażowej Pani poinformowała mnie, że migrując z usługami stacjonarnymi oraz telefonem na kartę i dobierając usługę TV do Orange Love, pozostawi mi rabat -20zł w Orange Open na telefonie abonamentowym. Zgodziłam się. Jednak przy pierwszym rachunku zdjęto mi z Orange Open -10zł. Po złożeniu reklamacji mój Orange Open został wogóle wyłączony...Emotikon: Smutny Proszę o informację jak to jest u Was liczone i jak powinno być ?

Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - Orange Open II

@Bodzia, przeczytałem regulaminy i trochę dziwnie je się czyta, a co dopiero, kiedy z interpretacją też nie jest za wesoło. Mam podobne usługi i chciałem zorientować się w temacie. Konsultant powiedział, że całość będzie kosztowała 89 zł, bez rabatów. Mam neostradę 10 Mb/s+tel.stacjonarny+ abonament komórkowy, nie wliczając na kartę. Są więc trzy aktywne usługi od zawsze, ale rabat mam 20zł. Fun Pack u mnie więc liczą jako jedna i komórka jako druga usługa. Gdybym więc dobrał jedną usługę, to uzyskam rabat.

Czat z M.PNG