Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love (4w1) - kiedy nastąpi przełączenie stacjonarnego z analogu do voipa?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Orange Love (4w1) - kiedy nastąpi przełączenie stacjonarnego z analogu do voipa?

Straszny bałagan w tym Orange mają. 2 tygodnie temu podpisana umowa na Orange Love, a ja dostaję fakturę po staremu i w dodatku ze źle naliczoną opłatą za usługę Neostrady (180zł zamiast 40zł). Uda się wyjaśnić tę sprawę w salonie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange Love (4w1) - kiedy nastąpi przełączenie stacjonarnego z analogu do voipa?

Na miejscu nie, co najwyżej możesz napisać pismo z reklamacją. Najszybciej złożyć reklamację np. przez mój Orange ew. przez czat http://orange.pl/kontakt

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Orange Love (4w1) - kiedy nastąpi przełączenie stacjonarnego z analogu do voipa?


K1K2 napisał:

Straszny bałagan w tym Orange mają. 2 tygodnie temu podpisana umowa na Orange Love, a ja dostaję fakturę po staremu i w dodatku ze źle naliczoną opłatą za usługę Neostrady (180zł zamiast 40zł). Uda się wyjaśnić tę sprawę w salonie?


@K1K2
a tel. już działa na VoIP-ie? Czy jednak musiałeś to zgłaszać?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Orange Love (4w1) - kiedy nastąpi przełączenie stacjonarnego z analogu do voipa?

Jeżeli chodzi o sam telefon stacjonarny, to 26 lipca mi odlączyli telefon "z gniazdka", a voip nie działa do dziś.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Orange Love (4w1) - kiedy nastąpi przełączenie stacjonarnego z analogu do voipa?

@K1K2 Szczęśliwy mężczyzna

Proponuję zapoznać się jeszcze z tym tematem, jeżeli dioda słuchawki się pali. W przeciwnym przypadku zgłoś sprawę do BOK-u.