Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange LOVE dla obecnych


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange LOVE dla obecnych

Witam mam pytanie do wiedzących coś na temat ORANGE LOVE, mianowicie posiadam aktualnie 3 tel komórkowe w Orange oraz internet mobilny domowy, czy mogę połączyć te wszystkie usługi dobrać sobie tv i przejść do ORANGE LOVE? Dodam tylko że umowy mi się jeszcze nie kończą .Proszę o odpowiedz i dziękuje bo nic nie mogę znaleźć na ten temat.

5 ODPOW. 5

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Orange LOVE dla obecnych

@komp165: Z tego co wiem, to w największym Orange Love niestety nie ma internetu mobilnego.

 

Dużo zależy od planów taryfowych jakie masz ja tych numerach komórkowych.

 

Chcesz tylko TV czy TV + Neostradę? Masz jakieś usługi stacjonarne?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange LOVE dla obecnych

Jest kilka wariantów Orange Love.
Np. internet 4g+ komórka (2w1) bądź internet stacjonarny+telefon domowy+tv+komórka.

Czy możesz przejść w trakcie lojalki? Zasady są nie jasne, zależą od rodzaju umowy i kwoty abo. Najlepiej zapytaj się na BOK.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange LOVE dla obecnych

ale jak to jest bo jak chciał bym Neostradę i tv i poł do tego telefon komórkowy który już posiadam to mogę tak zrobić czy nie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange LOVE dla obecnych

Pisałem - zasady nie są jasne. Skonsultuj się z BOK.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Orange LOVE dla obecnych

@komp165 Tak, możesz zmigrować do Love jeden z numerów które masz. Jednak tak jak pisał @Piotrekk85 migracji możesz dokonać po spełnieniu paru warunków. 

 

Również doradzam Ci w takiej sytuacji kontakt z BOK (Pamiętaj, że połączenie przez apkę po zalogowaniu się loginem i hasłem jest bezpłatne :))