Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange LOVE, Plan komórkowy, a schodki

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 22
  • 0

Orange LOVE, Plan komórkowy, a schodki

Witam serdecznie. Mam pytanie jak to jest z ofertą Plan komórkowy,  optymalny.  Posiadam OL, dodatkowo wziąłem numer w planie optymalnym z tego tytułu mam 10gb danych. Co się  stanie w przypadku posiadania  aktywnej usługi schodków. Po wykorzystaniu 10gb włączy mi się schodek za 10zł? 

Jeśli wyłączę tą usługę to po 10gb mam internet 1 mb/s nielimitowany? Jest możliwość skorzystania z dostępnych GB z posiadanej usługi OL?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange LOVE, Plan komórkowy, a schodki

Tak, jeśli usługi są na jedynym rachunku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Pracuję w Orange
  • 16
  • 18
  • 1

Orange LOVE, Plan komórkowy, a schodki

Usługa schodków jest dostępna tylko w LOVE, a jeśli chodzi o GB z pakietu love to nie ma możliwości chyba że posiadasz usługę love w pakiecie z internetem mobilnym domowym wtedy wchodzi pakiet 100GB w całej Polsce.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange LOVE, Plan komórkowy, a schodki

Kiedy brałeś plan optymalny? Czy w Love masz internet stacjonarny czy mobilny?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 22
  • 0

Orange LOVE, Plan komórkowy, a schodki

Przepraszam nie dopisałem najważniejszej rzeczy. Mam 2 pakiety Orange LOVE 4G. W ramach tego 120 GB do wykorzystania poza strefą domową. Czy te GB w ramach OL 4G poza strefą będę mógł wykorzystać po wykorzystaniu Moich 10GB, dostępnych w ramach abonamentu, czy z automatu dostanę prędkość internetu 1mb/s?

Pakiet Optymalny brałem 6.10.2018r.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange LOVE, Plan komórkowy, a schodki

Jeśli brałeś optymalny po 23.08.2018, to już nie masz schodków. Masz ileś GB w abonamencie, a potem bez limitu danych z hamulcem na 1 Mbps.

Jeśli dodatkowo masz Orange Love 4G, to pakiet danych na konto (ten na poza strefę) jest współdzielony na wszystkie numery na rachunku.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 22
  • 0

Orange LOVE, Plan komórkowy, a schodki

Piotrekk85 Reasmując: Korzystam do 10gb danych, później mam 1mb/s czy po wykorzystaniu pakietu 10gb dostępnego w ramach abonamentu, mam możliwość korzystania z pakietu dostępnego w ramach strefy poza domem dzięki OL 4G?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange LOVE, Plan komórkowy, a schodki

Tak, jeśli usługi są na jedynym rachunku.