Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oplata abonementu!!! 2 razy?!?!?! Czemu?!?!


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Oplata abonementu!!! 2 razy?!?!?! Czemu?!?!

Dzień  dobry Sz. Państwo, oplacilam w grudniu 01.12.20 Oplata urządzenia 85zl., po czym myślę okej super nie martwię się do 14 stycznia 21roku...

W Orange konto elektroniczne, dziękuję wszystkie faktury masz opłacone było napisane...

Ale w wczoraj tj godziny popołudniowe 21.12.20 dostaje smsa o pilną zapłatę do dnia 28.12.20 kwotę 85zl....?!?!?!

Wiadomo, że zapłaciłam... Ale wychodzi na to że mam zapłacone w tej chwilę rate styczniowa?!?! Czy znów 14 stycznia mi Operator Orage napisze zapłacić 85zl., choć mam zapłacone już...

Dziękuję  i spokojnych Świąt:):):)

Z szacunkiem 

Anastazja N.

3 ODPOW. 3

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Oplata abonementu!!! 2 razy?!?!?! Czemu?!?!

@AnastasiiaNestskontaktuj sie prosze z bok (czat/telefon) i ustal co sie stalo z kwotą wpłaconą 1/12 - czy i kiedy została zaksięgowana. Myślę, że to może wyjaśnić kolejny komunikat o konieczności zapłaty. Ale żeby mieć pewność wystarczy to zweryfikować z obsługą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Oplata abonementu!!! 2 razy?!?!?! Czemu?!?!

@AnastasiiaNest czy raty za sprzęt masz na tym samym koncie co abonament?

Jeżeli osobno, to powtarza się temat, o którym tu było wspomniane:

https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Nadp%C5%82ata-RAT-za-urz%C4%85dzenie/td-p/243747

 

Sprawdź na infolinii, ile rat zostało jeszcze do spłaty. Skoro policzone jest za dwa razy, to powinna ilość rat się zmniejszyć. Może błąd w księgowania należności. Sprawdż na czacie lub infolinii.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Oplata abonementu!!! 2 razy?!?!?! Czemu?!?!

@AnastasiiaNest Skontaktuj się proszę z nami. Sprawdzimy to.