Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Opłata za kontakt z BOK

a od kiedy aplikacja moj orange to usluga???
placisz za ta aplikacje dodatkowo do abonamentu?
ona nie ma nic wspolnego z Twoim planem komorkowym.

za to masz w cenniku swojego planu ze oplata za kontakt z 510 100 100 czy 510 600 600 wynosi 1,22zł za polaczenie. Opłata za połączenie obowiązuje bez względu na jego długość


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 24
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

10 lat męczarni, wiecznych problemów z internetem i fakturami. Obiecuję, że umowy tym razem nie przedłużę, po tym jak naliczyliście 20 zł za rozmowę telefoniczną z BOK, a właściwie to było 30 minut czekania na linii. Oczywiście musiałem dzwonić z waszej winy. To co się wyprawia w tej firmie to jest jakiś absurd. Będę odradzał każdemu znajomemu!


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 39
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

No właśnie. Jest sporo dobrych, atrakcyjnych usług ale podejście do klienta jest dużą przeciwwagą negatywną dla fajnej oferty. Gdyby nie ten stosunek do klienta mieli by na pewno dużo więcej i dużo bardziej zadowolonych klientów...

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@Romuald_Hess  niech jeszcze więcej ludzi wkurzać będą te opłaty to tylko konkurencja powinna się cieszyć. Ja już jestem szczęśliwym nie posiadaczem żadnych usług Orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Zadowoleni klienci rzadko piszą poemy na forach.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

W związku z tym,że @Piotrekk85 wywołał mnie do tablicy powiem tak: z usługi jestem zadowolony, z obsługi nie.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

Ja tez że już jestem bardzo szczęśliwy ze nie jest w Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

No to proszę spojrzeć jak jest naliczane 1.5 zł za całość połączenia! Teraz nawet *500 jest w abonamencie płatne !
Screenshot_20180424-202716.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

To zależy od planu. W większości nowych planów kosztuje to 29gr/min.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Do tej pory całość połączenia tyle mnie kosztowała i byłam przekonana że dalej tak jest A tu dziś niemiła niespodzianka! Mało tego do abonamentu doliczyli 6.15 zł i nie wiedzieli dlaczego???