Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Nie jest aż tak źle, trzeba oceniać przez pryzmat całości a nie przez jeden czy kilka czynników ☺ale oczywiście w ostatnim czasie dwa trzy miesiace w stecz sie porobiło trochę ale gdzie jest na 100 ,% wszystko cacy ? ☺

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Opłata za kontakt z BOK

nr 510100100 powinien byc traktowany jako polaczenie do sieci komorkowej. i tez taka oto postac ma i wielu pewnie tak to postrzega a potem przy fv zastanawiaja sie gdzie sobie nabili przeciez maja no limit w ofercie.
inna rzecz jak sie dzwoni  na 801 234 567 tu ewidentnie widac ze to linia specjalna. np w cenniku zreszta jest informacja ze polaczenia z nr zaczynajacymi sie od 800... sa taryfikowane, a jest tam info na temat nr  510100100?

dobra, sprawdzilem i jest w cenniku, nr 510100100 to nr specjalny wg orange.

a wg mnie to wprowadzenie klienta w blad bo jak dla mnie to ten nr wyglada jak typowy nr komorkowy 😉
ja tak to widze. Amen!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Obsługa kosztuje. Niestety w PL jest wynaturzone. Nie ma usług np. za 5/10 zł miesięcznie mam serwis premium (bezplatna infolinia, umówienie na godzinę w salonie, wsparcie w konfiguracji w domu). Na razie mamy twory folx czy nju, gdzie BOK jest jeszcze droższy - ale mało kto narzeka bo usługi są tanie. Coś za coś.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

W nju bok chyba jest tańszy, a nie droższy 0,19 PLN. z naliczaniem sekundowym. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

W starszych taryfach kosztuje 5 zł za połączenie.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Opłata za kontakt z BOK

w nju chyba jest 5zl za polaczenie.
raz tylko tam zadzwonilem reszte rzeczy zalatwialem przez formularz ale to bylo z dwa lata temu od tamtej pory mam spokoj a i tez moglo sie pozmieniac.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Opłata za kontakt z BOK

mowisz ze obsluga kosztuje ale czy to wina klienta ze cos sie nie zgadza z fv czy usluga padla?
a jak dzwoni klient aby dowiedziec sie o usludze i ja zamowi to orange na tym traci czy zyskuje?

dziwne masz rozumowanie. to klient ma placic za to ze wybral operatora? przeciez  co miesiac bedzie mu placic abonament za usluge.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

5 PLN jest jako maksymalna opłata w nju do bok. Ostatnio zaszalałem i dałem 10 PLN w Play-u na jednym z numerów także na rok starczy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

A potem ludzie narzekają na jakość obsługi gdzie zatrudnia się ludzi płacąc poniżej minimalnej krajowej - szkoda, że żaden z telekomów z w4 nie pochwali się tymi danymi.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

Nie uważam, by operator traktował swoją działalność, jak siostra Teresa z Kalkuty, ale przegięciem jest, gdy we własnym interesie i nie za swoją niefrasobliwość, trzeba szybko działać, tzn. kuć żelazo, póki gorące. I do tego bulić kilkadziesiąt złotych, by dopiąć swego. Mój przykład jest tego dowodem. Konsultanta z czata posłałbym wówczas do diabłów. Przykro słuchać i też wypominać wpadki niekompetentnego człowieka, któremu operator zaufał, dając mu tę pracęEmotikon: Smutny