Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

To "powszechnie" znana metoda, opisywana też tu na forum, dzwonienie "na krzyż" by uniknąć opłat 🙂

Oczywiście musisz mieć w tej drugiej sieci jakiś bezpłatny pakiet rozmów. W załączeniu kawałek billingu, dzwoniłem na numer 510600600.

BillingPlus.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@bluesmanniak, ciekawe, jak na to zareaguje operator?Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK


burebusek napisał(-a):

@bluesmanniak, ciekawe, jak na to zareaguje operator?Emotikon: Szczęśliwy


@Anonimjaki operator ma zareagować na takie polaczenie ? 

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@Anonim, przecież nikogo do niczego nie nakłaniam. Chwała Polakowi, który potrafi korzystać z obejściaEmotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

Nie naruszyłem żadnego regulaminu, więc o co chodzi? 😉

Poza tym załóżmy, że mam tel. stacjonarny i tv z Orange po IP (LOVE) ale nie mam komórkowego z Orange, to jak mam zgłosić awarię, he? Idę do sąsiada (lepiej do sąsiadki 😉 ) a on ma telefon w innej sieci - to mam nie skorzystać?!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

zawsze było połączenie płatnie biuro obsługi


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

Nie zawsze, młody pewnie jesteś to nie pamiętasz 😉

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK


bluesmanniak napisał(-a):

Nie naruszyłem żadnego regulaminu, więc o co chodzi? 😉

Poza tym załóżmy, że mam tel. stacjonarny i tv z Orange po IP (LOVE) ale nie mam komórkowego z Orange, to jak mam zgłosić awarię, he? Idę do sąsiada (lepiej do sąsiadki 😉 ) a on ma telefon w innej sieci - to mam nie skorzystać?!


@bluesmanniak, jeżeli jest taka możliwość, to nikt Ci nie zabroni, ale nie opowiadaj, że mając usługi z Love, ze stacjonarnego nie można zgłaszać. Sprzeczność sama w sobie. A na młodego weź poprawkę na wiatr...chłopak się "wyrobi"Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

"ale nie opowiadaj, że mając usługi z Love, ze stacjonarnego nie można zgłaszać. Sprzeczność sama w sobie." - chyba nie zrozumiałeś problemu. Jeśli mam awarię internetu, a stacjonarny jest po sieci to telefon też nie działa, prawda? 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Polak potrafi kombinować - zatem instalujemy aplikację Orange voip, logujemy się na ten numer i dzwonimy na błękitną przez voip 😄