Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

OPŁATY za połaczenie z BOK

@Anonim spotkałem się, że niektórzy wirtualni mają opłatę 5 PLN za połączenie. Jak dobrze pamiętam, to a2mobile.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Operator może i nie jest instytucją charytatywną, ale też przecież nie korzystamy z ich usług za darmo, nie? Poza tym (i co najważniejsze) dlaczego nr do BOK jest PŁATNY nawet jeśli masz numer tel. kom. w abonamencie Orange Love? To po prostu absurd!

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Opłata za kontakt z BOK

@w4rb1rd kiedyś połączenie na numer *100 był bezpłatny, przynajmniej dla klientów abonamentowych. Można dzwonić od konkurencji i jak masz pakiet minut, to połączenie jest z pakietu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Bronienie płatnych połączeń do BOK to dla mnie zbyt duży poziom abstrakcji. Fakt, że firma telekomunikacyjna, pobiera opłaty za telefoniczną obsługę własnego klienta, jest absurdem i biznesową patologią. Jeśli dojdzie do awarii internetu, dlaczego użytkownik ma dopłacać do zgłoszenie problemu?

 

Niedawno przeniosłem numer telefonu z Play (darmowy BOK), właśnie do Orange. Niestety miałem problem z konfiguracją ustawień internetowych, więc zadzwoniłem na infolinię. Oczywiście opłata naliczona... Żenada.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Opłata za kontakt z BOK

@bajrak połączenia darmowe do BOK Play miałeś w abonamencie, mixie, na kartę?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Orange to jedyny operator w PL, który tak robi. Na szczęście kończy mi się umowa i przechodzę do lokalnego operatora za połowę tego co tu bulę. Przynajmniej raz w tygodniu ktoś do mnie dzwoni „w związku z kończącą się umową” z korzystną ofertą hehe hehe, nie ważne - router LTE i tak pójdzie na Allegro. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Obecnie wszyscy operatorzy MNO mają infolinię poza abo w nowych planach abonamentowych. Z nowym rokiem większość archaicznych numerów będzie wycofana i zablokowana w nowych planach.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Hahaha, wiedziałem, że jedynym punktem do którego odniesie się pracownik/fan Orange, będzie udowodnienie, że u wszystkich się płaci.

Ale ok, po napisaniu poprzedniego posta, poczytałem sobie o opłatach BOK u innych operatorów. Przyznaję, że w Play mogłem płacić 1zł za jedno połączenie (nie zauważałem tego w rachunkach, ale nie będę się upierał). Tylko co to zmienia? Pobieranie opłat od swoich klientów, za kontakt w sprawie już świadczonych usług jest, delikatnie mówiąc, niesmaczny.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Opłata za kontakt z BOK

@bajrak nie jestem za tym, aby płacić za połączenie z infolinią Orange. Sam kombinuję, aby takie opłaty zminimalizować, jak chcę sprawę dotyczącą Orange wyjaśnić. Obecnie tylko magenta nie pobiera opłat za połączenie z infolinią. Z jednym z wirtualnych operatorów spotkałem się, że pobierał 5 PLN za połączenie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Za dobrą obsługę się płaci. Niestety większość szuka obejść to obsługa bywa taka sobie.