Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

sami powinni zwracać albo naliczać prawidłowo, a nie czekać aż klient POROSI o zwrot.Chyba mylenie pojęć.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@em2u nas to nagminne, więc trzeba walczyć samemu o swoje 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

Tyle razy już pisałem, ale powtórzę: na BOK (510100100) dzwońcie z innej sieci, w której macie nielimitowane rozmowy - wtedy opłaty nie będzie. Jeśli nie macie własnego pożyczcie telefon od znajomego, sąsiada czy kochanka/kochanki 😉 I wtedy nawet z Maxem można pogadać o pogodzie i ulubionym piwie Mężczyzna: LOL


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Opłata za kontakt z BOK

Ja dokładnie tak robię, tylko zamiast zawracać sąsiadowi głowę przeniosłem numer do innej sieci 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

A w innej sieci masz infolinię za free?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Opłata za kontakt z BOK

BOK w a2mobile jest naliczane wedlug taryfy bez dodatkowych kosztow. Wiec jesli ktos ma no-limit na konorki ma darmowego bok. Wiec nie dosc ze ponad 5zl miesiecznie w kieszeni to dodatkowo nikt nie zdziera za polaczenia z bok.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Kwadrans co miesiąc dzwonić na infolinię? ...

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Opłata za kontakt z BOK

5zl oszczedzam na tym ze a2mobile ma tanszy pakiet no-limit 19.90zl vs 25 zl w orange, dodatkowo bok jest darmowy wiec moge sobie z nimi gadac ile wlezie nawet i godzine miesiecznie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Opłata za kontakt z BOK


@Czullonapisał(-a)

BOK w a2mobile jest naliczane wedlug taryfy bez dodatkowych kosztow. Wiec jesli ktos ma no-limit na konorki ma darmowego bok. Wiec nie dosc ze ponad 5zl miesiecznie w kieszeni to dodatkowo nikt nie zdziera za polaczenia z bok.


Potwierdzam to, co pisze @Czullo (też mam numer w a2mobile). 

Ela


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Opłata za kontakt z BOK

Skoro o postępie mowa to dlaczego nie korzystać z Mój Orange lub jak już trzeba to czat? Większość naprawdę da się załatwić samemu 🙂 Posiadam rożne usługi u rożnych usługodawców, ale nigdzie nie dzwonię Emotikon: zakłopotany