Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Oferta Orange

Witam! Planuję zakupić ofertę na abonament od Orange, dotyczy ona Iphona 7 (32gb), polega na jednorazowym wpłaceniu 1000zł oraz płaceniu 90zł/miesiecznie. Jednak nie jestem pewien czy wszystko rozumiem. Oferta jest dla mnie strzałem w dziesiątkę, chociaż mam 2 pytania. Mianowicie, na początku gdy wybiorę ofertę, należy podać numer i nie mam pojęcia czy ten numer musi byc zarejestrowany w Orange, czy po prostu podać w ramach kontaktu. Jest tam napisane, aby sprawdzić benefity, ktore rozumiem że jeżeli się posiada usługi w Orange to ma się pewne profity, jednak  one nie dotycza moje oferty. Drugie pytanie: Czy po zakupieniu oferty, zostanie wygenerwowany numer na tą umowę?

Bardzo proszę o odpowiedź! Serdecznie pozdrawiam!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta Orange

Aby mieć ten telefon w tej cenie, musisz mieć obecnie inny numer w ofercie tzw. współnej w planie Smart Plan LTE Główny. Wtedy na dodatkowy numer możesz dokupić telefon.

 

2017.04.17_16h24m25s_001.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta Orange

Cześć, gdzie widzisz taką ofertę?

bo w cenniku jej nie ma

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004287/4104780913.pdf

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Oferta Orange

Gdy wejdę w urządzenia, następnie w telefon Iphone 7 (32gb), następnie klikam "wybieram" i tam znajdują się oferty, po prawej stronie jest strzałka, gdy przejdę na sam koniec znajduje się ta oferta 1000zł jednorazowo i 90zł/msc.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta Orange

@michall222, proszę, rozjaśnij troszkę. O ten abonament Ci chodzi? Prawie, robi różnicę. Ktoś da wtedy zwięzłą odpowiedź. Z tego, co zdążyłem się zorientować w innych tego typu pytaniach, całkowita wpłata będzie wiążąca po podpisaniu umowy, jednakże wygenerowane koszty ponad abonament, będą i tak uwzględniane na fakturze. Podgląd i wydruk zawsze będziesz mógł mieć z osobistego konta w Mój Orange.

IPHONE 7 32GB.PNG

O tę ofertę pytasz?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta Orange

Tylko to jest cena dla planu dodatkowego w ofercie wspólnej. Teoretycznie można go zamówić oddzielnie ale to dodatkowo kosztuje 40 zł i nie masz nic w abo, więc się nie opłaca. A masz inne usługi w Orange?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Oferta Orange

Tak, posiadam 1 numer zarejestrowany w orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta Orange

A to oferta na abonament czy na kartę?
Anonim

Nie dotyczy

Oferta Orange

To jak napisałem, płacisz i dodatkowe koszty będą naliczane na kolejnych fakturach.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Oferta Orange

Jest to Abonament


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Oferta Orange

Gdy wybiorę tę ofertę 1000zł + 90/msc (SMart Plan Dodatkowy), jest to przeniesienie numeru z innej sieci, mam rozumiec że później zostaną doliczone inne opłaty?