Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odtąpienie od umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Odtąpienie od umowy

@Bolec254  faktycznie z tym numerem trochę niejasna sytuacja.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Odtąpienie od umowy

@Bolec254  jeżeli masz potwierdzenie o rezygnacji z telefonu w Orange to możesz śmiało przenosić numer gdzie chcesz (tylko z dokumentu musi jasno wynikać że zrezygnowałeś również z usługi telefonicznej).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Odtąpienie od umowy

No jest bardzo nie jasna i teraz nie wiem co robić dalej, żeby jakiejś kary nie dostać. A abonament w orange do szczęścia nie jest mi potrzebny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odtąpienie od umowy

A co to znaczy rezygnacja? Rezygnacja oznacza wyłączenie usług a nie pozostawienie prepaid. Na mój Orange jaka jest taryfa?

Jeśli brałeś love i zdecydowałeś się na dokończenie przenoszenia numeru, to numer jest w abonamencie na dwa lata jako było brak możliwości technicznych na stacjonarne. Sprawdź to najpierw co dzieje się na numerze.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Odtąpienie od umowy

@Bolec254  tak jak mówi @Piotrekk85  dowiedz się co się dzieje z numerem (najlepiej idź do tego salonu gdzie składałeś rezygnację). Szkoda że nie zrezygnowałeś również z przeniesienia  komórki od razu (prawdopodobnie jeżeli usługa komórkowa działa to jesteś na abonamencie Orange). Tak jak pisałem w pierwszym poście, gdyby doszło do rezygnacji z telefonu komórkowego to dostałbyś sms z potwierdzeniem.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odtąpienie od umowy

Zadzwoń na infolinię lub sam sprawdź na mój Orange jaki jest status numeru.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Odtąpienie od umowy

@Bolec254 coś udało się wyjaśnić, napisz jak się sprawy mają gdy się czegoś dowiesz.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Odtąpienie od umowy

Przepraszam za brak odzewu ale miałem problem z logowaniem. Byłem w salonie wyjaśnić sytuację. Okazuje się, że nie dostałem żadnego potwierdzenia ponieważ "nie wykonałem żadnego ruchu" tzn musiałem zgłosić w innej sieci, że przenoszę numer. Oni zwrócili się do orange o to, żeby ten numer przenieść i dopiero zaczęły przychodzić wiadomości z orange, że rozpatrują wniosek i o decyzji dowiem się od sieci do której numer chce przenieść. Na stronie mój orange pojawiło się powiadomienie o rozpatrywaniu wniosku i po kilku godzinach jego status zmienił się na "wniosek rozpatrzony pozytywnie" i teraz czekam na całkowite przeniesienie numeru do nowej sieci.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Odtąpienie od umowy

Tak masz rację, jeśli nie spełni się warunków technicznych to numer zostaję w abonamencie. Jednak ja odstąpiłem od całej umowy włącznie z abonamentem, ponieważ była taka możliwość w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Szczerze powiem, że mi bez różnicy jaka sieć, zależało mi żeby płacić jeden rachunek za wszystko a nie się zastanawiać czy na pewno zapłaciłem wszystko jak być powinno.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Odtąpienie od umowy

@Bolec254  czyli jednak wszystko poszło pozytywnie po Twojej myśli, zrobiłeś tak jak pisałem w moich postach na początku.