Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

Odstąpienie od umowy

Dzień dobry 😊 we wtorek przedłużylam umowę Orange love. Po kilku dniach przyszedł kurier przyniósł umowę w raz z dekoderem tv , oraz funbox 2.0. we wcześniejszym Orange love nic takiego nie miałam. Więc chcę to zwrócić ponieważ nic konsultantka przez tel i tym nie wspominała. W skład tego pakietu wchodzi tel domowy, tel komórkowy, internet domowy i tv. Ja chciałabym tylko tel komórkowy i internet domowy. Chcę odstąpić od umowy to muszę zwrócić ten sprzęt co przyszedł i tylko oświadczenie o odstąpieniu czy te protokoły co mam i umowę też? Proszę o pomoc. Pozdrawiam Sylwia Chopiak

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Odstąpienie od umowy

@Pokachontas w dostarczonej umowie masz informacje o odstąpieniu oraz formularz odstąpienia. W umowie też jest podany adres, gdzie należy odesłać sprzęt oraz wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Należy odesłać cały sprzęt, jaki został dostarczony. Brak któregoś z urządzeń, które zostały dostarczone, może skutkować brakiem możliwości odstąpienia od umowy. Masz czas do 14 dni na odstąpienie. W tym czasie przesyłka musi dotrzeć do Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Odstąpienie od umowy

@Pokachontas w dostarczonej umowie masz informacje o odstąpieniu oraz formularz odstąpienia. W umowie też jest podany adres, gdzie należy odesłać sprzęt oraz wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Należy odesłać cały sprzęt, jaki został dostarczony. Brak któregoś z urządzeń, które zostały dostarczone, może skutkować brakiem możliwości odstąpienia od umowy. Masz czas do 14 dni na odstąpienie. W tym czasie przesyłka musi dotrzeć do Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

Odstąpienie od umowy

Mam tylko oświadczenie o odstąpieniu od umowy, nie mam żadnego formularzu. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Odstąpienie od umowy

@Pokachontas dokładnie, chodzi o oświadczenie o odstąpieniu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

Odstąpienie od umowy

Pokaż szczegóły
 

Super. To sprzęt i tylko to oświadczenie odsyłam? Umowę sobię zostawiam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Odstąpienie od umowy

@Pokachontas dokładnie. Tu masz jeszcze dodatkowe info o odstąpieniu od umowy oraz adres do wysyłki:

https://www.orange.pl/omnibook/odstapienie-od-umowy-na-uslugi-orange

 

Na ten adres odsyłacz sprzęt i info o odstąpieniu od umowy:

Ceva Magazyn Centralny Orange Polska S.A.
ul. Południowa 2
05-850 Ołtarzew
z dopiskiem "Odstąpienie".


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Odstąpienie od umowy

@Pokachontas po zaakceptowaniu przez Orange odstąpieniu od umowy, wszystkie warunki wracają do stanu z przed podpisania umowy. Potem możesz ponownie przedłużyć umowę z takimi opcjami, jakie Cię interesują.