Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

Witam,

W jaki sposób mogę odstąpić od podpisanej wcześniej umowy (przedłuzenie abonamentu orange love) w punkcie orange? I podpisać inną?

Czy jest to mozliwe? Ile mam na to czasu?

Konsultantka wprowadziła mnie w błąd, w pakiecie miały być przedłuzone dwa numery tel plus internet plus tv. Nie dodała mi jednego numeru ale za to dodała netflixa. 

Czuję się zniesmaczony i oszukany. (tym bardziej, ze całkiem spory abonament wyszedł w porównaniu do obecnego - myslalem, ze to bedzie za wszystko i się z bólem serca zgodziłem)

ps mam ponad 20 lat numer w orange (wczesniej centertel) i ani razu, nie było dobrze przy przedłuzaniu abonamentu. Zawsze jakiś wałek kuźwa... 😛

Trochę się łudziłem, ze moze teraz na tych szkoleniach z marketingu o uczciwości ich troszkę pouczą albo coś 😉

Pozdrawiam.

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

Niestety nie ma możliwości odstąpienia od umowy podpisanej w salonie. Możesz złożyć jednak reklamację dokładnie opisując sprawę. Trybem reklamacyjnym może być przywrócona poprzednia oferta.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

Dzieki za odpowiedz.

Nigdy nie pisałem takiej reklamacji, czy to mogę napisać za posrednictwem orange.pl w sekcji kontakt - czat? lub gdzieś indziej? Czy odręcznie w punkcie orange? Dodam tylko, ze ta nowa umowa jeszcze nie weszła w zycie a jej status to - W trakcie realizacji. O ile to ma jakieś znaczenie. 

Z góry dzieki za wszelaką sugestie 😉

Pozdrawiam

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

Poczytaj tu:

https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Odst%C4%85pienie-od-podpisanego-aneksu-Orange-Love/m-p/245830#M2...

Generalnie może zrezygnować z aneksu jeśli ten nie wszedł w życie.

Ja bym złożył reklamację z jednoczesnym złożeniem rezygnacji z aneksu.

Opisz sytuację o wprowadzeniu  w błąd i na koniec zażądaj rezygnacji z aneksu przed wejściem w życie.

Przygotuj sobie tekst np. w Wordzie połącz się z konsultantem wklej tekst i poproś o przyjęcie reklamacji i podanie numeru zgłoszenia. Nie wdawaj się w dyskusję tylko dąż do przyjęcia oświadczenia. Ważne abyś uzyskał numer zgłoszenia.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

@Jarcenty możesz spróbować napisać na czacie lub zadzwonić na infolinię i dowiedzieć się, co z umową, czy jeśli jest w realizacji, to ja anulować. Raczej mało realne,bo umowa podpisana w salonie, więc zostaje tylko reklamacja, na czacie lub infolinii. Można również w salonie złożyć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Dam znać jak się sprawa potoczyła.

Zadzwoniłem na infolinie i konsultant przyjął reklamację z jednoczesną rezygnacją z aneksu przed wejściem w zycie. Poprosilem na koniec, zeby przeczytał co napisał... no i poprawiał, bo napisał, ze chce odstąpić od umowy, więc stanowczo acz z kulturką poprosiłem o zmianę tego na rezygnację z aneksu 😛

Pan konsultant był skory do pomocy i nie robił problemów, zatem czekam od nich na telefon który ma zadzwonić do mnie do 7 dni. 

Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

@Jarcenty warto samemu śledzić, na jakim etapie jest rezygnacja z aneksu, jak i reklamacja. Sprawdź po weekendzie, czy już będą jakieś informacje w Twojej sprawie.

Anonim

Nie dotyczy

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

A podobno jak umowa to tylko salon bo infolinia jest be... 

 

Jak już tu padło nie ma prawa odstąpienia, jedynie do umów zawartych na odległość. Teraz pozostaje czekać na odpowiedź na reklamację. 

 

Jeszcze raz apeluje - czytajcie umowy. Przede wszystkim to podsumowanie. Wiem, ja to jest w salonie - szybko szybko ale naprawdę warto poświęcić na to chwilę. Pakiet Love może mieć tylko jedna komórkę. Nie ma nawet opcji abyś miał 2 numery na tej umowie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

@Anonim Zgadza się, orange love jest na jeden numer tel, internet i tv. 

Poszedłem przedłuzyć właśnie ten pakiet plus dodatkowy numer, i zamiast przedłuzenia drugiego numeru dostałem orange love z netflixem. W ogóle ta opcja nie była brana pod uwagę, no ale się wydarzyła i stąd moja interwencja.

(z tym czytaniem umów na miejscu to sam przestrzegam innych heeh)

Pozdrawiam

 

Anonim

Nie dotyczy

Odstąpienie od umowy podpisanej chwilę wczęsniej w punkcie Orange.

@Jarcenty jak to mówią szewc bez butów chodzi. Ja sama kiedyś się naciełam. Z rozpędu oddzwoniłam na numer telefonu który na pierwszy rzut oka wyglądał na zwykłą komórkę ale miał + na początku. Ale straciłam tylko 2 zł. A przecież w temacie siedzę i aż wstyd. 

 

Daj znać co opiszą. Tu nie dam głowy ale data podpisania aneksu to jego data wejścia w życie.