Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

► Temat został przeniesiony z kategorii Dekodery i inne - Moderator Wiktor ◄

 

Witam mam pytanie ponieważ wysłałem odstąpienie od umowy razem ze sprzętem -playstation 4 do Orange. Moim pytaniem jest, czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czy przesyłka dotarła i odstąpienie jest w trakcie realizacji? dzwoniliśmy do konsultantów orange i powiedzieli nam, że status przesyłki się nie zmienił a od kiedy odstąpiłem od umowy minął tydzień. Czy status powinien się zmienić kiedy Orange dostało przesyłkę czy dopiero kiedy zrealizuje się odstąpienie od umowy? Dodam że sprawdziliśmy numer przesyłki i wszystko powinno być dostarczone ale nie wiem czy nie powinno dojść do Orange jakieś potwierdzenie że odebrali?

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

Status przesyłki na stronie dpd nie zmieni się. W systemach Orange jest odpowiednie tzw. zadanie dotyczące wysyłki. Zostanie po realizacji odstąpienia zamknięte z odpowiednią adnotacją.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

Tak ale jak pytałem w Orange to odpowiedziano mi, że nic się nie zmieniło. Czy to znaczy że przesyłka nie została odebrana czy jest jeszcze w realizacji?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

Tydzień to dosyć krótki okres czasu. W jaki sposób skladales odstąpienie? List - to na jaki adres? Czy salon?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

Przesyłka była na umowę. Wypełniłem odstąpienie i odesłałem je razem z przesyłką do Ożarowa Mazowieckiego do magazynu Orange. A tydzień czasu liczyłem od momentu dostarczenia przesyłki do Orange. Czyli konsultant orange nie może wiedzieć że otrzymali tą przesyłkę dopóki odstąpienie nie wejdzie w życie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

To zależy od uprawnień doradcy. Musi mieć dostęp do specjalnej aplikacji. Orange odstąpienia realizuje do 2 tygodni. Tu niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

U Ciebie to na pewno potrwa dłużej chyba że wyjasniles sprawę z wątku https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Orange-cofnął-moje-zamówienie-playstation-4/m-p/101323#M12030 bo jeśli miałeś dwa zamówienia na te samo urządzenie to mogło pójść odstąpienie do dodatkowej weryfikacji.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

Dobra, dzięki wielkie, ale fajnie by było wiedzieć czy w ogóle mają tą paczkę czy składać reklamacje bo właśnie ta poprzednia sprawa się wyjaśniła. Playstation4 było cofnięte przez to że było tam zamówienie na xboxa którego odesłaliśmy wcześniej, bo zamówiliśmy przez pomyłkę myląc z playstation 4 (to właśnie na niego było odstąpienie)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

Wybacz wścibskie pytania: Chcesz zamówić ponownie którąś z konsol? Czy tylko rozliczyć sprawę?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Odstąpienie od umowy playstation 4 pytanie

Żaden problem, dzięki że pomagasz. Sprawa jest taka że od początku chciałem zamówić konsolę playstation 4, jednak przez pomyłkę został zamówiony Xbox One. Następnie napisałem odstąpienie od Xboxa i wysłałem go do orange. Jakieś 5 dni później zamówiłem playstation 4 ale zamówienie zostało cofnięte przez orange jak napisałem w innym poście. Teraz już wiem, że to przez to że odstąpienie od Xbox One nie zostało jeszcze zrealizowane i teraz czekam. Mój cel to zamówić konsolę playstation 4 i zostawić ten bajzel.