Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

ROZWIĄZANE

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2356
  • 8814
  • 95

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

@rustami sprecyzuj czego potrzebujesz?

Z tej dyskusji wynika, że potrzebujesz aktualnego adresu dobrego serwisu internetowego z bramką SMS.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

Tak.

Dodatkowy (ale istotny warunek): SMSy z takiej bramki musza byc "akceptowane" przez telefony majace abonament w Orange.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2638
  • 10277
  • 38

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

dodatkowo podejrzewam też, że taka bramka powinna być darmowa?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2638
  • 10277
  • 38

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych