Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

Anonim

Nie dotyczy

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

@Kris_Orng  nie neguję że masz rację z tym dowodem osobistym, ale wszyscy operatorzy chcą zobaczyć dowód osobisty, nie ten z aplikacji, widocznie taki wymóg jest, nikt nie chce tego zmieniać, ja tam jestem za chipem w ciele obywatela, wtedy dokumenty zbędne 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

A wiecie jak tam prace nad uznaniem mObywatela jako pełnoprawny dokument?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

@Windowv2 jak to zwykle bywa w naszych ministerstwach wszystko się ciągnie jak przysłowiowe "flaki z olejem". Rządowi zawsze mają coś pilniejszego do roboty.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

@Kris_Orng może warto więc dać pomysł: https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly na akceptowanie innych dokumentów niż tylko sam dowód osobisty. Dowód z apki mObywatel uważam, że powinien być akceptowany, ale osobiście nie sprawdzałem. Szkoda, że wcześniej nie widziałem tego tematu, bym sprawdził, czy w Siedlcach dało by się sprawę załatwić przy użyciu mObywatel-a.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 351
  • 3

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

@Anonim Chodzi mi sprawę bardziej ogólną. Chcę jeszcze raz podkreślić, że taka Organizacja jak Orange i im podobne, powinny w końcu zrozumieć, że to MY KLIENCI sprawiamy to, że ich biznes się kręci, że MY płacimy im wynagrodzenia, i to MY jesteśmy podmiotem ich działań. I to Orange powinien dbać o to, by wychodząc z salonu/BOK Klient załatwił swoją sprawę/problem/zakup w 100%, a nie był odsyłany z niczym pod absurdalnym pretekstem (vide plastikowy dowód osobisty). Jest to upokarzające dla Klienta i stawia Orange w roli MASRER a Klienta w roli SLAVE – taka relacja jest i nie może być akceptowana. Oczywiście Orange musi dbać o swój biznes, ale każda negatywna decyzja w odniesieniu do Klienta powinna być racjonalna, merytoryczna i zrozumiała dla Klienta – a ta z plastikowym dowodem do tej kategorii się nie zalicza.

Anonim

Nie dotyczy

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

@Kris_Orng  dla wszystkich dużych firm liczą się korporacje i klienci biznesowi, klient indywidualny mniej, rewolucji więc nie będzie, nawet jak część klientów odejdzie, takie są realia rynku, możesz się z tym nie zgadzać 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 351
  • 3

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

@Anonim Nie wiemy czy Orange jest nastawiony na korporacje, bo nie wiemy jaka jest proporcja między Klientami  BtB a BtC – przypuszczam, że Klienci BtC stanowią znaczący procent wszystkich Klientów, bo Orange dostał ich w spadku po TPSA, więc nie powinien ich lekceważyć. Poza tym w interesie każdej firmy działającej w obszarach BtB i BtC, jak Orange, liczy się dynamika zamian w bazie Klientów obserwowana w czasie rzeczywistym (parafrazując słowa znanej piosenki: Ci odlatują, Ci zostają, Ci dochodzą). Liczebność bazy Klientów nie powinna więc spadać poniżej określonego poziomu, który gwarantuje rentowność firmy dla określonych jej zasobów operacyjnych. Jeśli nie dbamy o dobrą obsługę Klientów, lekceważymy ich potrzeby i problemy może dojść do spadku liczności bazy Klientów, a marża wypracowana na tej zubożonej bazie nie wystarczy na pokrycie kosztów operacyjnych. Każde złe, lekceważące traktowanie Klienta  - jak np. w przypadku plastikowego dowodu - zawsze jest szkodliwe dla firmy w wielu wymiarach.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

Wiecie czy ogólnie jakaś sieć korzysta z mObywatela?

Anonim

Nie dotyczy

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange

@Windowv2  znając życie żadna 😎

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Obligatoryjne posiadanie Dowodu Osobiskego w BOK Orange