Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ORANGE LOVE LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

ORANGE LOVE LTE

Witam.Podpisałem niedawno umowę na ORANGE LOVE.Na telefon w abonamencie dostałem 5GB do wykorzystania i rzeczywiście w zakładce INTERNET jest ten pakiet,Ale pod spodem jest zakładka TWOJE PAKIETY  ,w której pisze takie coś-"Nielimitowane połączenia LTE" i jest to 100GB. I chciałbym zapytać o co chodzi z tym LTE,Czy mam jakiś dodatkowy pakiet 100GB ?Bo nie bardzo się orientuję w tym temacie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

ORANGE LOVE LTE

W tej ofercie jest rozliczanie "schodkowe" (w ramach usługi Bezpieczny Internet). Domyślnie po wykorzystaniu 5GB z abonamentu włącza się automatycznie pakiet 5GB za 10 zł. Jak drugi pakiet wykorzystasz, włączają się kolejne 5 GB za 10 zł. Po wykorzystaniu tych pakietów masz wtedy nielimitowane LTE - czyli 100GB po LTE.

Jak nie chcesz płatnych pakietów, możesz włączyć usługę "nie chcę schodków" (ale wtedy też nielimitowanego LTE też nie będzie).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

ORANGE LOVE LTE

W tej ofercie jest rozliczanie "schodkowe" (w ramach usługi Bezpieczny Internet). Domyślnie po wykorzystaniu 5GB z abonamentu włącza się automatycznie pakiet 5GB za 10 zł. Jak drugi pakiet wykorzystasz, włączają się kolejne 5 GB za 10 zł. Po wykorzystaniu tych pakietów masz wtedy nielimitowane LTE - czyli 100GB po LTE.

Jak nie chcesz płatnych pakietów, możesz włączyć usługę "nie chcę schodków" (ale wtedy też nielimitowanego LTE też nie będzie).

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

ORANGE LOVE LTE

Dzięki za odpowiedz ponieważ oszczędziłem trochę kasy.Korzystam głownie z Spotify po za chatą  a jest usługa Pakiet gigabajtów na muzykę i to mi bardziej odpowiada w mojej sytuacji.Pozdrawiam.