Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy cykl rozliczeniowy, stara ilość pakietu danych

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Nowy cykl rozliczeniowy, stara ilość pakietu danych

Ktoś tak ma, wszedł mi o polnocy nowy cykl rozliczeniowy a zarówno w appce 5.0. na iOS jak i na portalu mam stare dane z poprzedniego okresu. Poprzednie miesiące aktualizowalo się o polnocy. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Nowy cykl rozliczeniowy, stara ilość pakietu danych

@Tob nawet według polskiego czasu zdarzają się opóźnienia po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego. Zdarza się, że pakiety czasami odnawiają się do 6 godzin. Najczęściej rano już jest odświeżone, z pakietami na nowy okres rozliczeniowy Emotikon: Mrugający

Podczas korzystania z usług w roamingu informacje mogą być odświeżane nawet do 48 godzin. Najczęściej jest to wcześniej. Z mojego doświadczenia wychodzi, że informacje są aktualizowane co jakieś 6-8 godzin.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nowy cykl rozliczeniowy, stara ilość pakietu danych

@Tob jest sobota, brexit, moze to ma jakis wplywEmotikon: Szczęśliwy poczekaj na dzien roboczyEmotikon: Język


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Nowy cykl rozliczeniowy, stara ilość pakietu danych

Powiem to mojemu telefonowi. Żeby funkcjonował pon-piątek.

Edit: o 2:30 dane się zaktualizowaly i są już prawidłowe. Rzeczywiście wg angielskiego czasu jakby +1,5 😬


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nowy cykl rozliczeniowy, stara ilość pakietu danych

Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Nowy cykl rozliczeniowy, stara ilość pakietu danych

@Tob nawet według polskiego czasu zdarzają się opóźnienia po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego. Zdarza się, że pakiety czasami odnawiają się do 6 godzin. Najczęściej rano już jest odświeżone, z pakietami na nowy okres rozliczeniowy Emotikon: Mrugający

Podczas korzystania z usług w roamingu informacje mogą być odświeżane nawet do 48 godzin. Najczęściej jest to wcześniej. Z mojego doświadczenia wychodzi, że informacje są aktualizowane co jakieś 6-8 godzin.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Nowy cykl rozliczeniowy, stara ilość pakietu danych

Appka w ogóle się aktualizuje najwolniej, np jeśli chodzi o płatności i ich wpłynięcie.