Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

Przypadłość ta męczy mnie od jakiegoś czasu, a dokładnie od momentu podpisania nowej umowy i odebrania nowego aparatu...będzie to już około roku. W trakcie wybierania połączenia, w słuchawce najpierw słychać krótkie ok. 0,5sec. sygnały, a dopiero po ok. 10sec. sygnały normalnego połączenia, czyli 1sec x 1sec. Podczas trwania tych pierwszych, wywołania na wybieranym numerze nie ma. Jak myślicie, czym może być to spowodowane? Nie jest to jakaś wielka sprawa, lecz bardzo frustrujące jest czekanie na połączenie...to właściwe. Dodam parę danych: Abonament Smart Plan LTE, Huawei P8 Lite, Android 6.0. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją?

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

@mabud73 A czy sprawdzałeś to na innym telefonem ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

Żonka ma również tą samą przypadłość i równiez Huawei P8 Lite. U jednego syna w Orange, na LG G2mini jest podobna sytuacja, z kolei u drugiego, na Sony Xperia M4 żadne  takie "cuda" się nie dzieją.

Anonim

Nie dotyczy

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

Taka sama lokalizacja Sony Xperia M4 czy inna ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

Ta sama...jedno mieszkanie. Dodam, że podczas wyjazdów na działkę, na Mazury, dzieje się to samo, czyli wina przekaźnika odpada. Sytuacja ta powtarza się w różnych miejscach...

Anonim

Nie dotyczy

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

@mabud73  myślę że jesteście inwigilowani przez służby 😜 😜 Oczywiście żartuję 😜 Dziwna sytuacja....a jak włożysz kartę sim z Soniaka do swojego P8?? Zrób taki test - być może macie jakąś trefną serię kart sim - kupowailiście aktywacje w tym samym czasie??? 

Anonim

Nie dotyczy

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

To ciężki temat, bo na LG G2mini i Huawei P8 Lite ten sam problem i inne lokalizacje może warto zgłosić problem do Orange. Ale odpowiedz będzie wiadoma u nas OK.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

@Anonim właśnie to zrobiłem...telepatycznie pomyśleliśmy o tym samymEmotikon: LOL Otóż sprawa wygląda następująco. Dwie pierwsze próby z soniaka, połączenia normalne. Trzecia już z "cudami". Po przełożeniu karty spowrotem do Huawiego, pierwsze połączenie normalne, drugie i trzecie już z cudami. Dodam, że nie jest to objaw ciągły. Dzieje się tak co któreś połączenie. Karty otrzymane w różnych odstępach czasu...

 

@edit ...inwigilacja powiadasz? Klapsa im dam jak mnie będa podsłuchiwać Emotikon: Bardzo szczęśliwy Już o tym myślałem @Anonim, ale teraz coś zauważyłem. "Buja" mi sygnał między LTE a 3G...na 3G połączenia normalne, na LTE telefon wariuje...ot to ci przypadłość... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

A jaka jest sytuacja na obu numerach w kwestii używania HD Voice i VoLTE?

na blogu orange było kilka wpisów na ten temat

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nietypowe zachowanie telefonu podczas wybierania połączenia

...właśnie chyba problem w VoLTE...tak jak napisałem, problem pojawia się podczas "bujania" zasięgu LTE/3G...HDVoice ogarniałem na samym początku. Wyłączyłem to od razu. Nie dało rady rozmawiać...echo i zakłócenia...