Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32385
  • 36519
  • 1369

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

To sformułuj odwołanie, dokładniej to opisując. Że zgodziłaś się na podpisanie umowy bez urządzenia, ale ta umowa miała być zamieniona na wersję z urządzeniem (to co piszesz że kurier miał przynieść umowę na raty na telewizor to w słownictwie orange oznacza zmianę promocji na Love z urządzeniem).

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@Martyna1808pisz odwołanie, pisz tak jak Ci @Piotrekk85 podpowiada

Winę za zaistniałą sytuację ponosi wyłącznie pracownik który Cię obsługiwał ( dowód na to masz tu na forum, bo pisałaś, pytałaś, etc.)

Jak można obsługiwać klienta w taki sposób ( zwodzić przez prawie cztery miesiące to skandal )


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

A mogę napisać odwołanie http://rzecznik.klientow.orange.pl/ na tej stronie przez internet czy iść osobiście do Orange i oni to zrobią ?
Anonim

Nie dotyczy

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@Martyna1808Jak najbardziej możesz wysłać to przez tą stronę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32385
  • 36519
  • 1369

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Mozesz zrobić jak chcesz.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)


@Martyna1808napisał(-a)
A mogę napisać odwołanie http://rzecznik.klientow.orange.pl/ na tej stronie przez internet czy iść osobiście do Orange i oni to zrobią ?

@Martyna1808

na bodajże pierwszej stronie @Anonim podał również link gdzie możesz zadzwonić ( bezpłatnie ) spójrz tam i wejdź w ten link.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Jak będziesz tak " osobiście chodziła " to owy pan znowu zacznie coś Ci sugerować. Nie odpuszczaj, nie daj się. Przez tą całą sytuację to ja nawet dziś nie mogłam spokojnie usnąć, wciąż mam w głowie Twój problem.Emotikon: Smutny

Ciekawi mnie też dlaczego miałaś płacić mniej ( tak było w umowie ) a wyszło o 50 zł więcej - nie rozumiem tego.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

► Poprawiono czytelność wpisu, scalając dwa odrębne posty i zmniejszając screeny - Moderator Wiktor ◄

 

1 cz.1 cz. 

 

2 cz.2 cz.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Brawo @Martyna1808 🙂

Nie zapomnij będąc u pana który jest kierownikiem Salonu Orange poprosić, by podał swój identyfikator.

Trzymam kciuki 🙂 mocno trzymam i pisz co dalej ...........proszę.

Pozdrawiam serdecznie 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Przed chwila wróciłam z salonu kierownik na pytanie moje .co z tym telewizorem od razu że widziałem Pani reklamacje napisałem że to z mojej winy .A ja na to że nic Pan nie napisał bo dziś miałam kontakt z kolsuntantem nic w systemie takiego nie ma . I mu mówię że ma zrobić reklamacje że z jego winy jest pomyłka . On do mnie ze zrobi reklamacje i wyśle mi numer reklamacji SMS.em