Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Nie ma. Telewizor miał być dołączony do umowy orange love 22 lutego tak jak umowe podpisałam ale że telewizora nie mi na stanie to powiedział że kulier przywiezie umowe z telewizorem i jak się dopytywałam to gadał że telewizor bedzie że mam czekać
Anonim

Nie dotyczy

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@Martyna1808Ale dalej nie wiemy czy masz raty z ten telewizor można to chyba sprawdzić na Mój Orange?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@Anonim

Jeśli @Martyna1808 pisze - Telewizor miał być dołączony do umowy orange love 22 lutego tak jak umowe podpisałam.

Dla mnie to jakaś dziwna sprawa  jest - kierownik z jej miejscowości od lutego obiecuje że telewizor będzie, że to kwestia tygodnia, że kurier dowiezie a na koniec " umywa ręce " Czy ten człowiek pracuje w salonie Orange?. W jakiej miejscowości w ten sposób podchodzi się do klienta ? Jak to wszystko rozumieć - nie wiem ?

Też chciałabym wiedzieć czy @Martyna1808 płaci jakieś raty za coś czego nie ma .

Anonim

Nie dotyczy

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)


@Martyna1808napisał(-a)

► Edytowano wpis - zakryto dane osobowe i poprawiono czytelność - Moderator Wiktor ◄

 

Taką dostałam odpowiedź raczej nic z tym nie moge zrobić

odpowiedź na reklamację.jpg

 


@wscieklaewkaJeśli jednak są płacone raty za TV a otrzymuje się taka odpowiedz to opadają ręce Emotikon: Wściekły


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Nie płace za tv bo go nie mam .nawet w systemie nie zgłosił że oczekuje na telewizor że ma być dołączony do umowy nic nie zrobil tylko oczy mydlił . Ja co najmniej 1 raz w tygodniu dzwoniłam do salonu i sie dopytywałam kiedy będzie tv albo chodziłam

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Taką obsługa Klienta tylko w Lęborku ! Ręce opadają oczywiście kierownikowi nic nie zrobią za jego słowną obietnice .😕
Anonim

Nie dotyczy

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@Martyna1808Tylko jak nie poznamy czy ty masz naliczane raty za TV to naprawdę ciężko Ci pomoc bo piszesz że nie płacisz.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Nie płace rat za telewizor bo wogole nie mam umowy podpisanej. Umowa miała być podpisana przy kurierze pracownik cały czas mi mówi że mam czekać na kuliera i podpisze umowę wtedy kiedy on bedzie

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Wydaje mi się, że pracownik obiecał Ci zmianę umowy na wersję z urządzeniem na wersję z TV. Niestety telewizorów na stanie jest mało, ale są. Więc nie wierzę, że go nie ma. Nie wiem czy próbowałaś go zamówić przez infolinię? ew. jak miało to wyglądać cenowo?

Ew. tu może problemem jest to, że jak już zmieniłaś ofertę na Love wersję bez urządzenia to kolejnej umowy na wersję z urządzeniem nie można podpisać na te same usługi. I teraz pismo wydaje mi się być zrozumiałe.

Mam propozycję: złóż odwołanie od reklamacji. Ale inaczej sformułuj sprawę. W sensie zareklamuj nie brak telewizora do umowy z lutego, ale to że sprzedawca obiecał Ci zmianę promocji na taką z opcją zakupu telewizora do tych samych usług.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Telewizor miał być dołączony do umowy orange love podpisałam ja w lutym 22 .A że nie mieli telewizora na stanie to miałam czekać na kuliera . To mam napisać odwołanie pracownik salonu się wyprze że sytuacja nie miała miejsca i nic nie zrobią . A podpisałam umowę z tego względu że telewizor był w ratach po 50 zl i miałam wziąć go z umową 22 lutego A kierownik salonu nie ma w systemie że miał być z umową love