Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@Martyna1808

 

On tzn. szanowny pan kierownik Salonu Orange powinien przy Tobie napisać to oświadczenie i również przy Tobie wysłać do BOK - podając oczywiście numer sprawy i przyznając się do popełnienia błędu.

Ludzie - trzymajcie mnie bom gotowa ja zadzwonić i wziąć sprawy w swoje ręce.Emotikon: Wściekły To jest niesamowity przypadek by taki człowiek jeszcze pracował na tym stanowisku. Wprost wierzyć mi się nie chce!

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Pisałam aby ktoś się skontaktował że mną nawet nie odpisują
Screenshot_20180606-223023.png

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@wscieklaewka dzwoniłam po 17 . Odebrała Pani i powiedziała że kierownik jest sam dziś w salonie i obsługuje cały czas klientów nie ma czasu mi wysłać numeru reklamacji . Chyba omówię sobie wizytę przez mój orange na jutro i sobie posiedzę i poczekam aż szanowny pan zrobi mi reklamacje przy mnie bo to juz jest śmieszne. Mogłam poczekać w poniedziałek jak była. Ale spieszyłam się po dziecko . Obiecał że zrobi reklamacje i wyśle i nr A ja dałam znowu naiwna się nabrać

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Dla mnie to absurd. Co za pani? To klientka czy pracownik salonu? Bo jeśli pracownik to nie był sam zatem w salonie. A klienci nie powinni odbierać telefonów. Bo jak to wygląda? Dzwonisz do operatora a tu trafia się inny klient 😉 przepraszam że to ubieram w humor ale to już nie ma ani rąk ani nóg.

Proponuję jednak samemu złożyć reklamację albo przez czat http://orange.pl/kontakt albo wyślij maila na bok@orange.pl podając swoje dane i dane usługi oraz opis sprawy.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

@Piotrekk85

Bo to wszystko jest już absurdem, i ja uważam tak samo jak Ty. Jakiś inny wymiar czasu ? hm nie wiem.

Sajens fikszyn 🙂

 

@Martyna1808

Odpuść sobie ten telewizor ( w sklepach są tańsze i też na raty można wziąć ) ale skargę na opieszałość owego pana z Salonu Orange złóż - bo tacy ludzie tylko przynoszą ujmę ) Sprawdzałam owy salon pod względem opinii i jednoznacznie stwierdzam iż nie wypadł dobrze ).


 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Składała reklamacje została już zakończona . Muszę złożyć reklamację u tego pana co mi ofertę przedstawiał i co podpisywalam umowe żeby w reklamacji się uwzględnił że to przez niego jest pomyłka

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

A ta pani to nowy pracownik tylko że na stanowisku opłacania faktur i wydawanie doładowań . I zazwyczaj ona odbiera telefon i przekazuje żeby odzwonić

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Stanowisko pracownika salonu nie ma wpływu na reklamację. Reklamacja to wystąpienia klienta z oczekiwaniem wobec operatora. Pracownik jeśli stwierdził własny błąd może jeśli chce wziąć to na siebie rozpocząć tzw procedurę błędów sprzedażowych.

Wg mnie złożenie reklamacji może nic nie zmienić. Potem Ci powie że to "centrala" się nie zgodziła.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)


@Martyna1808napisał(-a)
A ta pani to nowy pracownik tylko że na stanowisku opłacania faktur i wydawanie doładowań . I zazwyczaj ona odbiera telefon i przekazuje żeby odzwonić

@Martyna1808

Czy to jest prywatny Salon tej pani i tego pana konsultanta, kierownika który nie potrafi przyznać się do błędu?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem)

Tego nie wiem czy prywatny .