Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

Cześć,

mam pytanie w sprawie nielimitowanego LTE po przekroczeniu limitu 5Gb w Orange Love. Wertując internet znalazłem informację, że usługa ta włącza się po aktywacji dwóch schodków 5GB za 10zł, natomiast na infolinii zostałem poinformowany przez konsultanta, że usługa mogę mieć wyłączone schodki, a po przekroczeniu swojego pakietu podstawowego włączy się właśnie ten bonus "LTE bez limitu do 5 Mb/s" czy jest tak rzeczywiście?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

Na mój Orange cały czas widzę, że ten bonus jest aktywny, pomimo wyłączenie usługi Bezpieczny internet - nie znalazłem też nigdzie informacji (regulamin), że nielimitowany LTE z ograniczeniem prędkości włącza się dopiero po wykorzystaniu 2 paczek 5gb z usługi bezpieczny internet - na Mój Orange jest zapis "Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu danych z maksymalną prędkością do 5 Mb/s" - dla mnie pakiet podstawowy=5 giga w ofercie OL, które odnawia się co miesiąc.

 

Edit:

Podczas rozmowy na czacie otrzymałem informację - w tej chwili po wykorzystaniu podstawowego pakietu będzie Pan korzystał z Nielimitowanego LTE do 5MB/s oraz "zapis w cenniku jest prawidłowy natomiast ma Pan na numerze bezpłatna usługę w ramach przedłużenia umowy Nielimitowane LTE do 5 Mb/s"

 

Myślę, że zapis w cenniku dotyczy braku dodatkowych bonusów - w przypadku, kiedy miałbym nieaktywny bonus i nieaktywne schodki ,to prędkość spadałaby do 16kb/s, natomiast przy aktywnym bonusie LTE bez limitu włącza się on po wykorzystaniu pakietu podstawowego (jeżeli nie ma schodków, bo przy aktywnych rozliczają się w pierwszej kolejności).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

tak jest tak rzeczywiśćieEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

Jaki wariant Love i kiedy brany?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love


@Piotrekk85napisał(-a)
Jaki wariant Love i kiedy brany?

Love 4U Światłowód, zakupiony 13 listopada 2018


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

Cennik usługi mówi:
Jeżeli wyłączą Państwo usługę Bezpieczny Internet w telefonie, po wykorzystaniu pakietu transmisji danych 5GB dostępnego w ramach abonamentu transmisja będzie bezpłatna, jednak z ograniczoną prędkością do 64 kb/s we wszystkich technologiach.

A cennik z 12.12.2018 mówi

po wykorzystaniu pakietu danych i pozostałych dostępnych pakietów dalsza transmisja będzie realizowana bezpłatnie z prędkością do 16 kb/s,


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

To nic już nie rozumiem. Skoro jest taki zapis w cenniku, to czego dotyczy ten bonus nielimitowane LTE, który jest aktywny? Co do potwierdzenia tej informacji - tak twierdził konsultant oraz w tym temacie @Wonderwoman. Czy razem z wyłączeniem schodków ta usługa staje się nieaktywna?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

Love 4U ma wiele wariantów w zależności od daty aktywacji. Podejrzewam, że być może konsultant się mógł pomylić albo my się mylimy. A sprawdzałeś może jak to wygląda u Ciebie na mój Orange?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

Po wykorzystaniu dwóch dodatkowych paczek po 5 GB włącza się nielimitowane dane z prędkością 5 Mb/s i z tą prędkością do 100 GB powyżej 100 GB nielimitowane LTE z prędkością 1 Mb/s.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu - Orange Love

Na mój Orange cały czas widzę, że ten bonus jest aktywny, pomimo wyłączenie usługi Bezpieczny internet - nie znalazłem też nigdzie informacji (regulamin), że nielimitowany LTE z ograniczeniem prędkości włącza się dopiero po wykorzystaniu 2 paczek 5gb z usługi bezpieczny internet - na Mój Orange jest zapis "Nielimtowane LTE po przekroczeniu podstawowego pakietu danych z maksymalną prędkością do 5 Mb/s" - dla mnie pakiet podstawowy=5 giga w ofercie OL, które odnawia się co miesiąc.

 

Edit:

Podczas rozmowy na czacie otrzymałem informację - w tej chwili po wykorzystaniu podstawowego pakietu będzie Pan korzystał z Nielimitowanego LTE do 5MB/s oraz "zapis w cenniku jest prawidłowy natomiast ma Pan na numerze bezpłatna usługę w ramach przedłużenia umowy Nielimitowane LTE do 5 Mb/s"

 

Myślę, że zapis w cenniku dotyczy braku dodatkowych bonusów - w przypadku, kiedy miałbym nieaktywny bonus i nieaktywne schodki ,to prędkość spadałaby do 16kb/s, natomiast przy aktywnym bonusie LTE bez limitu włącza się on po wykorzystaniu pakietu podstawowego (jeżeli nie ma schodków, bo przy aktywnych rozliczają się w pierwszej kolejności).