Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niekompletna przesyłka


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Niekompletna przesyłka

► Temat został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

Może ktoś miał taka sytuację :

dostałem jeden telefon  - powinienem dwa... I umowę na jeden numer.

Nie wiem czy składać reklamację czy lepiej odesłać ten telefon?

Dodzwonić się ciężko ... A jak już się uda to tylko przełączają bo nikt nie potrafi rozwiązać problemu.... 

Chyba czas na zmianę sieci...

7 ODPOW. 7

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Niekompletna przesyłka

@Karoll, o ile dobrze kojarzę, w jednej przesyłce wysyłany jest jeden zestaw (umowa/aneks oraz sprzęt) dla jednego numeru. Jeżeli zawierałeś umowę bądź ją przedłużałeś na odległość na dwóch numerach, dla drugiego numeru otrzymasz drugą przesyłkę. 

 

Kiedy skorzystałeś z oferty oraz w jakim kanale sprzedaży? 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Niekompletna przesyłka

Hej,

Ale mam dwa numery i na oby dwa przedłużałem razem. 

Przedłużałem umowę telefonicznie. Miało być razem dwa numery na jednej umowie. ;(

Tydzień temu dokładnie  .

 

Anonim

Nie dotyczy

Niekompletna przesyłka

@Karoll, doczytałem, że dostawa kurierem DPD wydłużyła się i jest obecnie od dwóch do pięciu dni roboczych. Co prawda, masz już maleńki poślizg, który możesz wyjaśnić na czacie.

Edit: @Karoll , Świadczenie usług w dziale V pkt.5 jest od dwóch do dziesięciu dni. Nie wiem, skąd bierze się ten rozrzut. Sprawdzę jeszcze w wolnej chwili.

Jak @Mariusz wspomniał, umowa+ sprzęt i kolejna paczka z kolejnym zestawem, więc to nic nadzwyczajnego. Ja też tak miałem. Systemy operatora plus ludzie, to machina niezbyt kompatybilna. Do mnie paczka wg linku "idzie" już piąty dzień, lecz dotyczy innego sprzedającego i Pocztexu.

Anonim

Nie dotyczy

Niekompletna przesyłka


@Anonimnapisał(-a)

@Karoll, doczytałem, że dostawa kurierem DPD wydłużyła się i jest obecnie od dwóch do pięciu dni roboczych. Co prawda, masz już maleńki poślizg, który możesz wyjaśnić na czacie.

Edit: @Karoll , Świadczenie usług w dziale V pkt.5 jest od dwóch do dziesięciu dni. Nie wiem, skąd bierze się ten rozrzut. Sprawdzę jeszcze w wolnej chwili.


@Karoll, "dokopałem się" /skleroza/ Emotikon: Mrugający. Na stronie Warunki zakupów jest wyszczególniona firma kurierska i tam zawarta informacja mówi o dwóch do pięciu dni. Stąd ten rozrzut i mogą wystąpić jakieś zawirowania. 


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11509
  • 150

Niekompletna przesyłka

@Karoll

i jak zakończyła się historia z tą drugą przesyłką? Dotarła? Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Niekompletna przesyłka

Hej, do tej pory nie dotarł telefon... Wczoraj pisałem na czacie to niby wysłany jest czyli powinna dojść do tego piątku paczka.

Ogólnie z tego co się dowiedziałem to system im nawalił...

Ale zero zainteresowania niestety. 


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11509
  • 150

Niekompletna przesyłka

Oooo... Ale już jakiś konkret 🙂

Byle do piątku Bardzo szczęśliwy kot