Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 28
  • 0

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

Oczywiście chodzi o WAP i sprawdzanie podstawowych informacji jak rozkład autobusów lub pogoda. Na innym starszym telefonie Nokia (nie smartfon) działa taki WAP i niczego poza punktem dostępu INTERNET nie ustawiałem, a na tym nie działa.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 28
  • 0

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

Nie jest to prawdą. Proszę sprawdzić to a nie wydawać opinie nie poparte faktami. Sprawdzałem to na starszej Nokii 216 i tam działa WAP, a tu nie więc proszę to pierw sprawdzić i potem dopiero pisać.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 28
  • 0

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

Nie ma tam APN, przecież wyraźnie to napisałem. Są tylko 3 punkty dostępu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

@NatPie czy wymienione przez Ciebie punkty dostępu da się edytować? Jeśli tak, to tam możesz sprawdzić, jakie dane są wpisane i ewentualnie poprawić.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 28
  • 0

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

Nie da się edytować punktów dostępu w tym telefonie. Sprawdzałem to.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

@NatPie jak mocno zależy na uruchomieniu WAP na tym telefonie, to wyjmij kartę SIM, przywróć telefon do ustawień fabrycznych (wszystkie dane zapisane na telefonie zostaną skasowane, np. zapisane numery telefonów, zdjęcia itp), włóż kartę SIM i uruchom telefon. Dane do obsługi internetu powinny pobrać się z automatu. Wtedy sprawdź, czy WAP odpali, skoro nie możesz edytować APN-ów, ani dodać nowego.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 28
  • 0

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

Tego akurat robić nie będę, bo nie uważam by było to konieczne. Rozwiązanie musi być inne.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

W każdym telefonie jest możliwość dopisania lub zmiany APN. Jeśli na Twoim nie działa, to zostaje przywrócić ustawienia fabryczne. Jeśli tego nie chcesz zrobić, z różnych powodów, to trudno jest jeszcze coś innego doradzić. Czasami samo wyjęcie karty SIM, uruchomienie telefonu bez karty, a następnie to samo z kartą SIM może pomóc przywrócić ustawienia APN.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

@NatPie sprawdź jeszcze na infolinii lub na czacie, niech konsultant zweryfikuje, czy nie masz włączonej blokady na transmisję danych. Możesz też to samodzielnie sprawdzić na koncie Mój Orange, ale dokładniej sprawdzi to konsultant.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 28
  • 0

Nie działa internet w abonamencie Orange (telefon Nokia 225)

Ustawiam tak jak poniżej i niestety wszystko jest wpisane poprawnie i internet nie działa.

 

IMG_9969.JPG

 

IMG_9968(1).JPG

 

IMG_9971.JPG

 

IMG_9972.JPG

 

IMG_9966.JPG

 

IMG_9968.JPG