Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netflix


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Netflix

Temat przeniesiony z działu Telewizja - moderator Kinga

 

 

Mam Orange światłowód, z poziomu dekodera włączyłem usługę natflix, po miesiącu przyszła faktura do opłacenia ok. Próbowałem anulować członkostwo na stronie netflixa, żeby to zrobić muszę dokończyć rejestrację i podać numer karty kredytowej, bo inaczej nie mogę przejść dalej. Kiedy dzwoniłem do obsługi klienta Orange, pani nie potrafiła mi pomóc i twierdzi że Orange tylko pośredniczy i mam się kontaktować z netflixem.

Faktura za netflix jest wystawiona przez Orange Brawo. 

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Natflix

@Brawonetfllx  to podepnij kartę kredytową i zrezygnuj z subskrypcji, bo procedura aktywacji z dekodera ciut odmienna, od tej na stronie, choć z drugiej strony, skoro da się aktywować w dekoderze, to powinna być opcja dezaktywacji.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Netflix

Kiedy loguje się do netflixa czy to na smartfonie czy na dekoderze, od razu kieruje mnie żebym dokończył rejestrację wybierając formę płatności Orange/karta kredytowa.

Więc wybieram Orange (bo dostałem fakturę do zapłaty) po czym wyświetla się komunikat że mam już konto i możliwości są dwie zaloguj się /wróć. I tak w koło.

 

 

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Netflix

Nie mam możliwość wejścia w ustawienia bez podania numeru karty kredytowej. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Netflix

Skontaktuj się ze wsparciem netflixa https://help.netflix.com/pl

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Netflix

Tak zrobię dzięki za podpowiedź.. 

Czyli Orange nie bierze za to odpowiedzialności, a jak jest z HBO? Też mają w ofercie, wykupujesz płacisz a w razie problemu odsyłają? 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Netflix

@Brawonetfllx jest tak jak napisała Kinga.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Netflix

Nie wiem jak to się odbywa obecnie, bo w wakacje coś zmieniali, ale na początku działało to tak że rejestracja na dekoderze oznaczała pełną rejestrację na stronie netflixa. Być może z jakimś powodów rejestracja nie została zakończona.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Netflix

W przypadku gdy nie znasz loginu do konta (adresu mailowego), możesz skontaktować się z BOK - najbardziej polecam naszego czata (na stronie orange.pl zakładka kontakt).