Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naliczanie dodatkowych opłat.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Naliczanie dodatkowych opłat.

Nie rozumiem dlaczego operator nalicza dodatkowe opłaty za usługi które rzekomo są za 0zł. Składając reklamacje otrzymałem odpowiedź że wszystkie opłaty zostały pobrane zgodnie z cennikiem. Zresztą podobną sytuację miałem z usługą Data Music Pass tylko że w tej sytuacji reklamacja została uwzględniona. 


IMG_20200716_203746.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32332
  • 36278
  • 1366

Naliczanie dodatkowych opłat.

To jest bug. Bo Pakiet pochodził ze starej oferty planów komórkowych. A cały czas jest składowym od zaplecza od ofertę Love. Jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią na reklamację, możesz spróbować złożyć odwołanie. Ew. w stopce odpowiedzi masz pouczenie gdzie można dochodzić swoich roszczeń.

Dla mnie sprawa nie jest jednoznaczna. Opis powyżej sugeruje, że usługa jest bezpłatna w wybranych planach. Ty masz inny plan. Masz info o koszcie aktywacji, a nie o opłacie miesięcznej. Tu już wg mnie jednoznaczności nie ma.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Naliczanie dodatkowych opłat.

@Wojtex usługi mogą być za 0 zł na określony czas. Potem może być naliczana standardowa opłata.

Najlepiej opłaty za takie pakiety sprawdzać w umowie, jeśli była podpisana i/lub w regulaminie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Naliczanie dodatkowych opłat.

@Wojtex sprawdz status tej uslugi. Ten zolty zegarek nie swiadczy ze jest ona aktywna.

Usluga w trakcie realizacji - zolty znaczek

Screenshot_20200716-211011.png

 

Usluga wlaczona - zielony znaczek

Screenshot_20200716-211041.png

 

Wiec sprawdz czy faktycznie masz ten pakiet wlaczony i aktywny.

Anonim

Nie dotyczy

Naliczanie dodatkowych opłat.

Tak jak @byczyn_86  pisze, usługa w trakcie włączania/aktywacja, więc będą normalne opłaty, trzeba czekać aż się aktywuje, aktualny status jest na portalu, aplikacja MO ma spory poślizg. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Naliczanie dodatkowych opłat.

Obsługa wyłączła usługę, ale skoro jest napisane 0zł to z jakiej racji się płaci? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32332
  • 36278
  • 1366

Naliczanie dodatkowych opłat.

Usługa jest bezpłatna w wybranych planach.

 

Edit. A czy płaciłeś za tą usługę coś czy za połączenia międzynarodowe? Pokaż fragment faktury za co płaciłeś.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Naliczanie dodatkowych opłat.

Czyli Mój Orange to nie taki mój, czy jak to ?


IMG_20200716_220922.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32332
  • 36278
  • 1366

Naliczanie dodatkowych opłat.

To jest bug. Bo Pakiet pochodził ze starej oferty planów komórkowych. A cały czas jest składowym od zaplecza od ofertę Love. Jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią na reklamację, możesz spróbować złożyć odwołanie. Ew. w stopce odpowiedzi masz pouczenie gdzie można dochodzić swoich roszczeń.

Dla mnie sprawa nie jest jednoznaczna. Opis powyżej sugeruje, że usługa jest bezpłatna w wybranych planach. Ty masz inny plan. Masz info o koszcie aktywacji, a nie o opłacie miesięcznej. Tu już wg mnie jednoznaczności nie ma.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Naliczanie dodatkowych opłat.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Jak to w Orange, 'nieważne za co płacisz, ważne płacisz.' a że płacę nie mało, to chciałbym chociaż uniknąć różnych sytuacji które stwarza Orange żeby uprzykrzyć życie, o to jak to o tutaj. Żebym to musiał się jeszcze odwoływać. Tak więc jeszcze tylko paręnaście miesięcy i się odwaołam, chyba że wcześniej stracę zasięg który jest bardzo słaby.