Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naliczanie dodatkowych opłat

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Naliczanie dodatkowych opłat

Dzień dobry. 
Za co, moga zostać mi naliczone opłaty dodatkowe w taryfie Orange Biz Krajowy? 
Dostałem smsa o możliwości wyłączenia ochrony wyświetlacza- okej, Faktura powinna wynieść 54,18zł a do zapłaty jest ponad 80zł,z czego niżej są znowu inne dane... do którego mam się dostosować i skąd te sumy? 
Pozdrawiam 


Screenshot_2016-09-25-10-13-05.pngScreenshot_2016-09-25-10-13-39.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Naliczanie dodatkowych opłat

@mejtun tak jak pisze @Piotrekk85 pobierz sobie fakturę szczegółowa na Mój Orange. Tam wszystko będziesz miał wyszczególnione. Jeśłi zauważysz że coś naliczyło się nie tak to zgłoś reklamację - tyle w temacie. Możesz "bezpłatnie" zadzwonić do BOK przez aplikację Mój Orange. Pozdrawiam. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Naliczanie dodatkowych opłat

1) zakryj numer
2) masz opcję zobacz fakturę (pdf) - tam będą szczegóły
3) jak masz więcej pytań - użyj ikonki ze słuchawką i zadzwoń na BOK (na forum szczegółów nikt Ci nie udzieli z uwagi na ochronę danych osobowych)
Anonim

Nie dotyczy

Naliczanie dodatkowych opłat

@mejtun tak jak pisze @Piotrekk85 pobierz sobie fakturę szczegółowa na Mój Orange. Tam wszystko będziesz miał wyszczególnione. Jeśłi zauważysz że coś naliczyło się nie tak to zgłoś reklamację - tyle w temacie. Możesz "bezpłatnie" zadzwonić do BOK przez aplikację Mój Orange. Pozdrawiam. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Naliczanie dodatkowych opłat

Na dokładną fakturę muszę poczekać jeszcze 3 dni ale mam takie coś

Druga sprawa :
Mamy telefon stacjonarny w Orange, dokonałem wpłaty w wysokości 120zł (70zł za stacjonarny,) reszta mailem nadzieję że trafi jako nadpłata w mojej taryfie lecz tak się nie stało, na druku napisałem tytułem :
II rata za telefon RA192/..... + ABONAMENT F 003317......
Kwota przelana została na numer rachunku bankowego który widnieje w aplikacji mój Orange przy zapłacie... Czy kwota trafiła w całości jako nadpłata w rachunku za telefon stacjonarny?
Screenshot_2016-09-25-15-40-53-1.png
Anonim

Nie dotyczy

Naliczanie dodatkowych opłat

@mejtun pieniądze powinny być zaksięgowane i dopisane do Twojego konta abonenckiego, raczej nic nie powinno zginąć, powinieneś mieć na koncie nadpłatę. Zadzwoń do BOK to wszystko Ci sprawdzą. @mejtun nie mamy wglądu w Twoje konto i naprawdę, ciężko nam pisać jak jest naprawdę. Możemy gdybać. Ja jak zmieniałem Orange Freedom na Neostradę i miałem źle wystawioną fakturę - opłaciłem ją i poźniej dochodziłem swego to pieniądze z nadpłaty były na moim koncie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Naliczanie dodatkowych opłat

Jutro będę wyjaśniał, bo szczerze mi się to nie podoba 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Naliczanie dodatkowych opłat

Usługi stacjonarne i mobilne mają różne numery konto. Co do przeksięgowania nadpłat, proponuję kontakt z BOK - czasem to następuje z automatu, czasem trzeba ręcznie przez konsultanta wprowadzić zlecenie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Naliczanie dodatkowych opłat

Jeśli mają różne numery kont, to fakt faktem pieniądze powinny się znaleźć na moim koncie, a o dziwo zapłacono za usługę stacjonarną a reszty pieniędzy nie ma 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Naliczanie dodatkowych opłat

Proponuję kontakt z BOK przez mój Orange lub infolinię. Nie wyjaśnimy tego tutaj.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Naliczanie dodatkowych opłat

Zadzwoniłem. Poprosili o skan z poczty, ale co z tym zrobią, to nie wiem, ale mam jeszcze pytanie, na stronie w mój Orange doczytałem że moja miesięczna kwota w Orange Biz Krajowy wynosi 64.99zl, czy suma ta powinna zgadzać się z fakturą? 🙂